Sziasztok!
Adott a címben megnevezett tv. Hibája, hogy bekapcsoláskor az LG logónál megáll. Flash hiba van ha minden igaz. Kérdésem az, hogy tudja-e ezt valaki javítani, mert húzós lenne az új alaplap. Esetleg bontott alaplap is érdekelne, ha van valakinek.
Sziasztok!
LG 32lb650v tv készenléti üzemmódból nem kapcsol be. A bekapcsolásra 7-et villan hibakódként. A táp panelen nem található hibás alkatrész. Mi lehet a hiba oka? Hogy lehetne a tv-t bekapcsolás nélkül reset-elni esetleg?
Válaszd ki a megfelelő fórumot, majd adj neki címet és írd be a kérdésed.
A téma címe tartalmazza a hibás eszköz márkáját és típusát. Szintén tartalmazza röviden a problémát.
pl: ACER AL1711 monitor képernyője 5 másodperc után kikapcsol
A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet!
A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el.
A tárgybeli TV elfelejti a csatornákat, kikapcsolás után (standby). De ha hosszabb időre ki van húzva a 230V-ból, akkor se javul meg.
Van itthoni megoldás rá? vagy szerviz, mert még garis.
probáltam a gyári vissza állítást, de azzal se javult meg.
Köszönöm,
üdv. István
Üdv Kollégák!
Segítséget kérnék a címben szereplő készülékekhez. A TV távirányítójával szeretnék váltani a programokat a Set Top Box-on. A TV menüjében ki lehet választani az irányítani kívánt készülék típusát, de nem tudom, hogy az Invitel milyen típusú cuccot használ. Már egy csomó gyártó típust megpróbáltam, de egyikkel sem volt jó. Az Invitel leírásában kétféle típust említenek, Motorolát és Albist. Ha a Motorolát állítom be a TV-n, nem működik, Albis pedig nem szerepel a TV listájában. Milyen típussal lenne érdemes megpróbálni?
Előre is köszönöm a segítséget! Zoli