Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

LG 42LK410-TB CHASSIS LP91U MFL62461536 1102-REV00

TV - SERVICE MANUAL
Type: (PDF)
Size
3.0 MB
Page
31
Category
TV
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar lg manual?
Advertisements
Document preview [1st page]
LG 42LK410-TB CHASSIS LP91U MFL62461536 1102-REV00 service manual (1st page)
Preview of LG 42LK410-TB CHASSIS LP91U MFL62461536 1102-REV00 [1st page]
Click on the link for free download!
Document preview [2nd page]
LG 42LK410-TB CHASSIS LP91U MFL62461536 1102-REV00 service manual (2nd page)
Preview of LG 42LK410-TB CHASSIS LP91U MFL62461536 1102-REV00 [2nd page]
Click on the link for free download!
Advertisements
Download free of charge (10 files / day):
Download is being processed. Please wait...
Download processing...
  • Also known:
    LG CHASSIS LP-91U 42LK410TB LP91U 1102REV00 42 LK 410 TB LP 91 MFL 62461536 1102 REV 00 42LK410 REV00 42LK410-TB 1102-REV00
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
lg 37lv375 led tv nincs kép
van egy lg 37lv375 tévém chassis ld12b. bekapcsol hang van de kép nincs fény se. nem lehet csatornát váltani söt semmit se. ha elinditom az invertert fény lesz de kép akkor sincs. minden fesz megvan nem csak a tápon de belül is az összes induktivitáson. meg mindenhol. azt hiszem. ugy indult hogy elöször csak ement a képe. kikapcsoltam vártam egy ideig aztán visszakapcsoltam és jo lett. sokáig nem is volt vele gond. aztán megint de már csak rövidebb idöre jott visza. a kép. aztán megadta magát. de rendes volt mert péntek este még megengedte hogy megnézzek rajta egy filmet. azota kakukk.
van valakinek egy épkézláb ötlete hogy mit csináljak? nem vagyok tv szerelö csak egy mezei müszerész. van kalapácsom reszelöm furom. ja meg pákám müszerem szkopom is. és szerviz doksim. némi segitséggel talán meg tudnám javitani ha nem furok rá nagy jukat.
LG 43UP76703LB Beállitás,hogyan?
Tisztelt fórumtársak!
A fenti cimben szereplő TV beállitását szeretném megtudakolni.
Ez a tv bekapcsoláskor egyszercsak valamiért nem az utolsó tv csatornával jelentkezik be hanem egy vezérlőpult ahol fel van sorolva az összes alkalmazás,választható bemenet és közötte a kábeltévés antenna is ami nekem kell.De ezt mindig ki kell választani.
Eddig nem igy volt,valami vagy valaki hatására megváltozott.
Kérdésem:
Mit kell állitani és hol,hogy az utolsó tv csatornával induljon bekapcsoláskor,mint régen.
LG 32LC2RR nincs háttérvilágítása, de hang van.
Sziasztok! A fenti LCD TV-nek nincs háttérvilágítása. Bekapcsol, működik, de a képernyő fekete. Szétszedéskor az LVDS kábel csatija nem volt a helyén, de szerintem nem szétszedéskor csúszott ki. A helyére tolva sincs háttérvilágítás. Két invertere van. Nem valószínű, hogy mindkettő egyszerre lenne rossz. A tápból kijön mindkét inverter panelre a 24V az 5V és a 3,3V. A letöltött SM nem tartalmazza sem a táp sem az inverter rajzát. Púpos kondi nincs benne. Ráadásul az inverter nagyon rossz helyen van ahhoz, hogy rendesen hozzáférjek atomokra kellene szecskázni az egész TV-t. Jól jönne egy ötlet. Üdv.
LG 32LC41-ZA középen sötét sáv
Sziasztok! Tegnap érkezett hozzám a drágaság. Világosabb részleteknél jól látható, hogy a kijelző közepén egy 3-4 centis sötétebb sáv van. Fénycső hibának tünik. Találkozott valaki hasonlóval, és miért nem tilt le az inverter? Megjegyzem egy hajtja a 10 csövet. A másik - beszerzési forrás, mert 10 darbos szetet má találtam, de csak 1-2 darab kellene. Segítségetek köszönöm! Leiszt Jani
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce