Jó napot mindenkinek. Érdekesség került asztalra, Asus N751 laptop 17.3 lcd. Kijelzőn egy karc se ütés se semmi. Próbáltam más LCD-vel jól megy. Tehát hibás kijelző,T-con körüli hiba de hol keressem?Edp vezérlő az egy OISWL-0167C, ő az első gyanús?
Üdvözlet!
Adott a címben nevezett LCD monitor. Azzal a problémával hozták, hogy nem lehet bekapcsolni. Feszültségek mindenhol rendben megvoltak, de akkor sem lehetett bekapcsolni. Egyszer csak bekapcsolt a monitor, de azóta nem lehet lekapcsolni. A kezelőpanelen van 3.2 Volt, a LED világít rajta, de gombnyomásra nem reagál. Van egy manuálom hozzá, de a scaler rajzából semmit sem lehet kiolvasni. Van valakinek valamilyen ötlete, hogyan lehetne működésre bírni a gombokat?
Előre is köszönöm!
H.
Az LG L194WT-SF monitorom egyik napró-másikra nem kapcsol be.
A kék LED villan egyet, és utána sötét csend.
Kinyitva látható ELKÓ csoport kissé púpos elkóit biztosan cserélni kell.
Nekem most van másik, jobb képű (EIZO) monitorom, erre a darabra már -és most- Nekem nincsen szükségem.
Az elkóknak cseréje után az elektronika működni fog.
Elsősorban olyan Tanyalakónak ajánlom, aki az elektronikát kívánja felhasználni, vagy éppen a kávára van szüksége.
Helyszín: Bp. XI. kerület. - Ajándékként


Sziasztok!
LG Flatron W1943S LCD monitor általában 5 perc járatás után lekapcsolja a háttérvilágítást. Tápban kondikat cseréltem nem segít. Azt vettem észre, hogyha emelem a fényerőt, vagy váltogatok az üzemmódok között (nappali film, éjszakai film) akkor azonnal leáll a háttérvilágítás, nem kell 5 perc.
Valakinek ötlete mi lehet a gond?
Köszönöm.