Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

LG WD-8030W

WASHING-MACHINE - SERVICE MANUAL
Type: (ZIP)
Size
1.1 MB
Page
---
Category
WASHING-MACHINE
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar lg manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    LG WD-8030W WD8030W WD 8030 8030W
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant WASHING-MACHINE forum topics:
LG Mosogép IE hibakód
Szép jó napot kivánok mindenkinek
Van egy LG direct drives mosogép kiál IE hibakoddal.Viz beáramlása rendben van ellenöriztem a befolyó szüröket (kipucoltam)a vizérzékelö alján a a kifolyó csönél nincsen dugulás.
A vizszint érzékelö szenzorra gyanakszom ki lehet valahogy mérni?
Tönre mehet az érzékelő?B
Be lehet szerezni 

Üdv András
LG F12C3QD mosógép centrifuga fordulatszám jelző ledek villognak.
Üdv!
A fenti típusú gép mosás közben megállt.A fordulatszám jelző ledek villognak,kivéve a 800-ast.Az folyamatosan világít.A falilefolyó,és a csövek tiszták.
Sajnos hibakód listát  a típushoz nem találtam, csak a kijelzőshöz.Amit még néztem, a csatlakozók a helyükön,a vezérlőn sem látok hibát.
Ez egy inverteres gép,Sajnos az Lg ben nem vagyok annyira otthon.

Minden segítő választ előre is köszönök. 
woren
LG DirectDrive F1495BD 12kg-os mosógép túl sokáig "centrifugálál"
Sziasztok!

LG DirectDrive F1495BD 12kg-os mosógép túl sokáig "centrifugálál". Félórás gyors programon próbáltam többször is. Ruha nélkül hibátlanul lefut minden a kiírt idő alatt, viszont ruhával csak a centrifugálásig van minden rendben. Mikor a centrifugálást kezdi kb. 18-20 perc van vissza, de 15 percen körülbelül 20-30 percet elszórakozik. Néha áll, néha pörget egyet-kettőt jobbra-balra, mintha helyezgetné a ruhát de nem pörög fel. Aztán egyszer csak gondol egyet (kb 20 perc múlva), ereszt be valamennyi vizet (nem értem cenrti szakaszban miért), az idő is rendben elkezd csökkenni 15 percről és rendesen kicentrizik és végez. Próbáltam kevesebb ruhával is. Lehet ebben valami súlyérzékelő ami miatt ruhával megbolondul? Annyit észrevettem még hogy öblítés végén mikor felpörgeti kicsit "hupog" a dob, gondolom mikor még nagyon sok víz van a dobba. Szétszedtem a dobot, hátha van benne valami, de teljesen tiszta. Cseréltem lugszivattyút, hátha nem nyomja ki rendesen a vizet és emiatt nem pörög fel időbe,  de semmi változás. Dugulás nincs a sem a csőben, sem a gépben. Ilyen géppel még nem volt dolgom, ebben fixen van az üst, úgy van kialakítva hogy csak a dob mozog.

https://www.youtube.com/watch?v=MCofmDdluuU

Valakinek ötlete?

Üdv.: G.
LG wd-10391 mosógép táp probléma.
Sziasztok!


Tudnátok segíteni? Lenne ez a gép, se kép, se hang. Már küzdöttek vele, a primerben egy TOP243YN van. Szerintem azt cserélték, jónak tűnik, nem zárlatos a FET-je. Én találtam egy zennert benne ami csont drót. 7,5V lehet, de nem látom pontosan.... A test és az 1 láb között van. Optot nem látok benne....
Nincs valakinek hasonló LG rajza esetleg?
Ez az a board
https://www.google.com/search?q=lg+6871er1081f&newwindow=1&sxsrf=ALeKk00EQvDHGVv9Qsgy-4NAXXbFRKH81Q:1620925184884&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=tDF2Ax9Dbt6yrM%252CMEVeQQbqVMk9JM%252C_&vet=1&usg=AI4_-kSrOG0i57pNQijgblwUdKBRU3JPaA&sa=X&ved=2ahUKEwivu-jukMfwAhXfhP0HHVJ2AhMQ9QF6BAgNEAE#imgrc=tDF2Ax9Dbt6yrM
Kösz
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce