Tisztelettel köszöntöm a fórumozókat!
Áramszünet után tönkre ment a Smsl SH-9 fejhallgató erősítőm tápegysége.
Hol tudok hozzájutni a + - 18v-os ultra low noise kockához amit szeretnék kicserélni.
Hálás vagyok a figyelemért.
Sziasztok!
Adott egy pár Orion HS200-as hangfalpár amiben a magassugárzók nem szólnak.Találtam javító vagy tartalék pilléket, de ehhez a típushoz nem tudom hogy jók lennének-e, és hogy egyeltalán létezik-e hozzájuk?
Sziasztok!
Küzdök ezzel a "csodával". Egyik pillanatról a másikra (állítólag) halkabb lett. Valóban kb. fél hangerő a maximum. Tápfeszültség rendben és a végfok is jó. Viszont alig jut jel odáig. Próbáltam lekövetni a jelek útját. Egy, vagyis kettő (soic8) IC-ig jónak is tűnik. 003, mindössze ennyi a jelölés rajta, amiről semmit sem találtam.
Ha lenne valakinek ötlete mi is lehet ez, vagy miként keressem, azt megköszönném.
Üdv, Z.
Sziasztok.
Van nálam egy M.N.C. fejegységem amely nem reagál semmire, ahogy ráadom a tápot a kijelző háttérvilágítása bekapcsol.
Ezzel kis is merült a működése, tápokat néztem a panelen, azok rendeben vannak.
Elő életéről annyit lehet tudni, az előlapja valószínűleg le esett.
Segítséget szeretnék hozzá esetleg valami szerviz rajz is jól jönne.
Merre fele induljak, az alap panel jónak tűnik, egyetlen alkatrészt nem tudtam megnézni rendesen AU6350 nem igazán hozzáférhető.
Én testzárlatra gyanakszom, de sajnos a elakadtam.
Megköszönném valaki jobban hozzáértő tanácsát, vagy segítségét.
előre is köszönöm.