Sziasztok! Most próbáltam ki, hogy mi gond van vele. A deck2 fele rendesen működik, de a Deck1 fele, az egyik irányba jól játszik le, de a másik irányba már nem. Bekapcsolva megforgatja a kazettát, és kikapcsol, és a kijelzőn a F03 hiba kód jelenik meg. Kiadatva a kazettát megint ugyan így csinálja. Az lenne a kérdésem hogy ez a hiba kód mire utal?
Sziasztok.
A címben említett készüléknek lyukas a JW5015B IC-je, így ni.
https://www.google.hu/search?q=jw5015b&client=firefox-b&biw=1152&bih=763&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjv0v-KpP3PAhUjCpoKHQscDDsQ_AUICSgC#imgrc=bqjaOW0ez6kXJM%3A
A kérdésem az lenne, hogy sima csere esetén működne-e a készülék, vagy ez nagy bajjal jár.
No meg hol tudnék netán venni ilyen csodát. Tudom ez a fele már keresés, de majd ha megcsináltam elmondom a sikerélményt
Van nálam öt darab, mindben lyukas ez a cucc,
Netán valaki már javított ilyet?
https://www.google.hu/search?q=blaupunkt+ls+163&client=firefox-b&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwijit71pv3PAhWGDZoKHUdPDjgQ_AUICCgB&biw=1152&bih=763#imgrc=Vx_igmaFbWe_fM%3A
Üdv József.
ui: Csináltam pár képet az utókornak.
Ez a készülék kb 20 éve pihen nálam, az egyik oldali végfok hibás. Az erősítők sose voltak a barátaim, így keresek vkit aki megjavítaná.
Üdv.:Ízirájder
Sziasztok!
Hollywood IMPACT 1000 végfokot javítanék,de elakadtam,mert a koppanásgátló relék nem húznak be bekapcsoláskor.
Ha összezárom a vezérlő tranzisztor lábát akkor a relék bekapcsolnak,és tökéletesen szól,a végfok rész teljesen rendben van,a kimeneti feszültségek is 10-20 mv körül vannak,az LM324 ic-t is kicseréltem,a régi is jó volt ezek szerint.
Kapcsolási rajzot nem találok hozzá akkor talán könyebb lenne,a kis tranzisztorok is jónak tűnnek,diódák is,kondik is,ellenállások sem szakadtak.
Valakinek van valami ötlete,hogy mi lehet a baj?
Köszönöm előre az esetleges segítséget!