Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

MICROLAB M-800 SCH

AUDIO - SERVICE MANUAL
Type: (PNG)
Size
37.0 KB
Page
---
Category
AUDIO
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar microlab manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    MICROLAB M-800 M800 800
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant AUDIO forum topics:
Onkyo SR705, 805, 875, 905 firmware
Bench KH2026 (rádió) LCD kijelző hiba
Van-e valakinek ezzel a típussal tapasztalata, esetleg kapcsolási rajza ? Az LCD kijelzés gyenge, és az csak egy bizonyos szögben látható. (Sajnos amikor ezt árulták az összes készülék ugyanezzel a hibával került eladásra.) Egyébként a rádió vételi funkció kifogástalan. Gyanítom ez a hiba PCB beültetéskor elrontott alkatrész, vagy esetleg hibás alkatrész beépítése miatt is jelentkezhet. Ezért érdeklődöm. Van-e valamilyen javítás erre a készüléken ? *** Más, a telepfeszültség gyengülésére is nagyon érzékenyen reagál, szinte kifogástalan elemekkel is a tápegységet igényli, és kikapcsol ilyenkor. Ez a 2dik hiba hálózati üzemkor nem jelentkezik értelemszerűen. Ez ellen próbált-e valaki módosítani valamit a készüléken ?
Robbanó Bluetoot hangszóró
Sziasztok! Okulás végett, más ne járjon úgy ahogy én. Volt "szerencsém" rendelni egy wireless bloetooth speakert-t mégpedig ezt a típust: https://www.gearbest.com/speakers/pp_1395583.html?wid=21 Műhelyben ugyis jó lesz alapon - semmi extra igény, csak zörögjön. A bluetooth a telómhoz nem tud kapcsolódni - családban mindenkiéhez igen. Kiváncsi voltam milyen bluetooth verziót használhat, szétkaptam hátha kiderül valami a panelből vagy az alkatrészekből. Semmi sem derült ki hacsak az nem, hogy a 4ohm/5W hangot egy 3W-os hangszóró tudja produkálni. A LiIon akku meg a méretei alapján az 500 mAh helyett kb. 100mAh "ipari kivitelű" lehet. Tudnak ezek a kínaiak... Memória kártyáról megy, jó lesz az is. Összeraktam - így jártam - ráraktam töltőre, holnaptól használom ahogy van. Másnap pár perc után visít, hogy power off. Megint szétszedve látható, hogy az akku szépen "megkelt", dupla méretűre dagadt. Mivel az akkun nincs védelmi elektronika a panelt néztem meg. Az 5V egy diódán és egy védő 1-ohmon keresztül közvetlem megy a LiIon akkura. Még jó, hogy nem gyújtott fel valamit. Végül beleoperáltam egy régi mobil akkut - abban van védelem. Ilyet véletlenül se vegyetek!
Kenwood, KDC-W7041U autórádió
Sziasztok! Kérem segítségeteket, egy Kenwood KDC-W7041U típusú autórádió gyári kódjának megállapításához! szériaszám:KE1487W0201154 Köszönettel: remi
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce