Üdv mindenkinek!
Javítanék egy TOYOTA CQ-XS0570 tip.autós Cd-t amiben optikát kellene cserélnem, viszont az eredetin a világon semmi jelzést nem látok.Tudna valaki ebben segíteni? Mi lehet a típusa?
Sziasztok!A fenti erösítő teljesen süket!Bármelyik bemenetére kötök valamit nem szól!A végfokon látszólag jók a feszültségek.Van valakinek ötlete?
Keresek Videoton EA7386s erősítőhöz bemenetválasztó panelt.
Minden megoldás érdekel,de elsősorban működő,hibátlan panel érdekelne.
Sziasztok!
Új vagyok itt és nem is szakmám,de kidobni nem akarom és értékben meg annyit nem ér,hogy utazzak vele valahová szerelőhöz.
Szóval van a fő panel és mellette az oldalához rögzítve egy kisebb panel van. Van rajta filter meg minden ami a hang útjába nem kellene ezért amikkel a főpanelhoz van kötve vezetékek abból nekem csak az rca jelre lenne szükségem ill. hogy sztereo módban működjön.
Két kérdés:Melyiken tudom direktbe bevinni a hangot tehát közvetlen az rca aljzatra forrasztva és hogy a híd kapcsolót ki kapcsoljam,tehát normál sztereóba tudjam használni.Se vágás semmi másra sincs szükségem belőle.
Az erő működik bár úgy látom javítva volt. Van egy susogós alapzaja is,de a kondi el volt folyva amit ki cseréltem,bár a rajzon nem találtam és én szerintem utólag lett bele rakva. Valószínűleg gerjedés miatt tették bele. A lényeg,hogy minden felesleges áramkört ki kötném belőle.
Ha tudnám,hogyan kell ide betölteni megtenném,de a kapcsolási rajz linkjét tudom csak beilleszteni
http://elektrotanya.com/the_harman_kardon_ca240.pdf/download.html