Hello!
Van egy nokia 3120 classic telefonom, aminek a kijelző világítása meghalt. Eleinte ha rádugtam a töltőt és úgy kapcsoltam, működött, de most egyáltalán nem világít! Mi lehet a baj?
Tisztelt szakik!
Adott nokia 5230 földhözvágott telefon. az LCD kijelző rommátört, más sérülés nem látható. bekapcsoláskor csak a gombok világítottak, a kijelző nem! érdemes csak kijelzőt cserélni?kb 5000Ft. vagy inkább bontás?
Olcsóbban lcd-t bele tud-e valaki?
Van ugyanitt egy szintén ilyen sorsú nokia 5310, csak annak a kijelzőjén kívül az előlapja is törött,bekapcsol és világít is. érdekel valakit?
Köszönettel Döme Attila
Sziasztok!
Egy ismerősöm keres Nokia 1680 telefonhoz adatkábelt. Én nem találok sehol. Elég érdekes 4 pólusú csatlakozója van... (lásd kép)
Hátha Ti ügyesebben használjátok a keresőt, vagy akár használt, de működő is érdekes lehetne.
Köszönettel:
Gyula
Szerk: A
#478683 hozzászólásomban közölt oldalról rendelt kábellel végül megoldódott a probléma.
Hello !
Elore bocsatom nem ertek a mobilhoz
A lanyom telefonja . A felesegemnek adta . Akinek egy meg regebbi Nokia mobilja van . A telefont mukodo allapotban tettek el . Most az aksija 0V-ra lemerulve . Reggel 8-kor elkezdtem tolteni . Van remeny a feltoltesre ? Lehet hogy h*lyeseg . A tap dugo bedugva . Az aksi kiveve . Az erintkezon nem jelenik meg a tolto fesz (?)
Foto mellekelve .
Koszonom a segitseget elore is
Udv Varga Jano