If you have a Nokia E51 (and others) and it turns off by itself, try updating the firmware. Apparently the new 4G towers will cause this with the old firmware. Affected models are E51, E71, N95 and 6120C. Try this before buying new batteries and phone.
The update is available on the Microsoft site. "Lumia & Nokia phones - These devices now come from Microsoft".
http://www.microsoft.com/en-au/mobile/support/
http://nds1.webapps.microsoft.com/files/support/global/phones/software/Nokia_Suite_webinstaller_ALL.exe
I hope this info will save someone much time and money.
Üdv!
Egy Nokia 6700C telefonhoz keresnék bontásból egy belső antennát és a két felső csavart. A sajátomhoz kéne, mert a két kis váll, ahol a csavar fogna, elhalódott, így csálén áll és a hangszóró is bizonytalanul érintkezik. Annó, az előző "életében" valaki házat cserélt és nem végzett túl szép munkát..
Ha valakinél akad bontva, szívesen megvenném!
Köszi!
Jani
Szevasztok
kérdésem az lenne lehet emég jó minőségü aksit kapni ebbe a készülékbe?
Hello !
Elore bocsatom nem ertek a mobilhoz
A lanyom telefonja . A felesegemnek adta . Akinek egy meg regebbi Nokia mobilja van . A telefont mukodo allapotban tettek el . Most az aksija 0V-ra lemerulve . Reggel 8-kor elkezdtem tolteni . Van remeny a feltoltesre ? Lehet hogy h*lyeseg . A tap dugo bedugva . Az aksi kiveve . Az erintkezon nem jelenik meg a tolto fesz (?)
Foto mellekelve .
Koszonom a segitseget elore is
Udv Varga Jano