Sziasztok
Van egy ilyen régi telefonom szeretném megjavítani a hibája csak annyi hogy nem reagál az érintésre ki kellene cserélni az érintő képernyőt
Ezzel kapcsolatban lenne kérdésem találtam itthon olyat hogy Nokia C2-02 és C2-03 érintő panel https://www.skyphone.hu/nokia-c2-02-c2-03-erintoplexi-fekete?nis=8
de nem tudom hogy ez jó e a C2-06-hoz
Felhívtam őket ez most nincs raktáron és nem tudták megmondani hogy ez jó e a C02-06-hoz esetleg más beszerzési forrás van e ehhez
Az alin is láttam de nem tudom hogy jo e ehhez
Más
Tudja e valaki hogy a Nokia 6303C vagy RM-443 hol tárolja a napló tartalmát pl fogadott hívások és egyebek ?
Sziasztok,
A feleségem elhagyta a saját Nokia 3110c-jét, egy barátomtól kaptunk egyet, de sajna az Telenoros mi pedig Telekomot használunk.
Letöltöttem a Nokia BEST v.1.75 progit és miután bekapcsolom a telót hogy bootolás közben csináljon egy "RD Key" javítást, azt a hiba üzenetet írja ki, hogy:
-------------------------------------
Dead Mode is Selected
Waiting for USB device...
--- Insert cable and charger or press phone's power button! ---
Connection opened successfully
Waiting for communication response...
ASIC ID: 000000010000022600010006010C192101001101
CPU ID : RAP3Gv3 , Features : No any extended features
PUBLIC ID: 1660020DB7AB7B56B5BBD96ED1DCF507F13F
ROOT KEY HASH: BAF3A9C3DBFA8454937DB77F2B88
Error, this CPU not supported yet :(
Fetching failed!
------------------------------------
Magában a progiban más funkcióban választható ez a típus (RM-237) de ebben a funkcióban nem ismeri fel a CPU-t. Maga a teló 2007-es a program 2011-es.
Van valami javaslatotok, hogy, melyik verzió tudja ezt a CPU-t már felismerni vagy esetleg más progit javasolni unlock célra?
üdv tanyalakók!
ehhez a telohoz kellene térkép.
az ovi suite kérte,hogy usb kábelen keresztül csatlakozzak a számitógépre,és már tölti is le a térképet.
DE ,sajna a telo internet kapcsolatát akarja használni,nem a számitogépét,.
tehát vettem egy adatkábelt a semmiért.....kezd már elegem lenni ebböl a telóból!!!!!
ötlet?
MEGOLDÁS: feltettem ujra a telora az ovi suite maps progit,és tökéletesen müködik.
csak a körfolgalomnál mondja hogy forduljak balra. :super:
üdv:atis
Sziasztok!
Egy nagyon jó ismerősöm fordult hozzám azzal a kéréssel hogy próbáljak meg neki segíteni.
A történet a következő:
Napokkal ez előtt megkért hogy mentsem le a telefonja tartalmát, és amitől félt be is következett tegnap előtt.
A telefon rendszere nem áll fel, a betöltése el jut a vodafone logoig és ott kimerevedik és addig úgy is maradna ha hagynám.
A megoldás tudom, csak itt jön a csavar a dologban.
A tulajdonos számára nagyon fontos fotók vannak rajta, amit szeretne meg menteni ha lehetséges.
Ha van köztettek valaki aki tudd erre valami megoldást, tanácsot, azt én szívesen venném.
Próbálkoztam már elég sok mindennel amit a neten leltem.
De eddig eredménytelenül.
Soft reset-re nem reagál a telefon, hard reset-t meg még el tolnám mert abban az esetben minden adat elvész róla.
Ezt ha lehet most ebben az esetben elkerülném.
De tartok tőle hogy nem igen lehetséges így megoldani.
Ha csak a memóriát ki nem olvasom valahogyan.
Nem tudom hogy van e közvetlen interface a telefon panelján, ami ezt lehetővé tenné.
Mert akkor megpróbálkoznék azzal.
Ha van valami más járható út azt is szívesen megpróbálnám,hát ha van köztettek valaki aki jártasabb e téren.
Üdv Istvan78