Sziasztok !
A fent nevezett 30-as mobiltelefon mikrofonja időnként nem működik . Ha fölhívok valakit akkor kicsöng , hallom ahogy a hívott többször bele hallózik , majd leteszi . Ha engem hínak minden rendben . Ilyenkor ki kapcsolom-be kapcsolom - pinkód - és ilyenkor minden rendben . Majd egy másik ki-be kapcsolásnál , megint nem működik a mikrofon . A másik , ha már így beszélünk róla : A nagy és erősen világító kijelző az oka , hogy háromnaponta ( telefonálás , rádió hallgatás , internetezés...stb. ) töltenem kell a telefont ? Gondolom a szoftver rosszalkodik (?)Csak töltőt , fülhallgatót adtak hozzá . A + vásárolható dolgok között sem szerepel pl. kábel . A reklámban mini USB2.0 csatlakozóval hirdették . De ez szerintem más . A töltőn lévő csatlakozó szerintem más méretű mint a lányom valóban a számítógépbe dogható USB 2.0-mini USB 2.0 kábele amit az MP3 lejátszóhoz kapott .Megpróbálok fotót föltenni a csatlakozókról ! A baloldali az MP3-hoz való PC kábel csatlakozója .A jobboldali a telefon töltő csatlakozója . (Szerviz csatlakozó ? )Előre is köszönöm a segítségeteket . Üdv varga jano
Érdeklődnék, hogy ez a kövület milyen tápfeszű töltőt kér és milyen polaritással. Az előlap hogyan feszegethető le?
Laci
Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni.: Ebben az autóban nem működik a sofőrnél lévő gyári mikrofon.( Az ajtó felett, gyárilag beépített.) Minden más, (a felemelt kézibeszélő) kifogástalanul működik.
Egyenszint mérhető a mikrofonnál, gondolom, vezeték szakadás, zárlat nem lehet, mikrofonbetétet már cseréltem. :(((
Nálam van a központ, full SMD technológia, szerintem ez jó lehet.
Mivel nincs sehol ilyen autó, ilyen felszereltséggel, még összehasonlítani sem tudom az alkatrészeket. (cserével.)
Szerintetek, mi legyen a folytatás?
Előre is köszönöm a segítséget!
Üdv: Józsi
Sziasztok!
Hozzám került a fenti készülék, ami 1-2 bekapcsolásig normálisan működött. Kb. a 3. bekapcsolás óta "A telefon indítása sikertelen, lépjen kapcsolatba a kereskedővel" üzenetig jut el.
Próbáltam SIM kártyával, kártya nélkül, másik akkuval is. Kipróbáltam a NET-en keringő "zöld hívás gomb"+3+*+"power on" kombinációt is a gyári állapot visszaállítására. Ez részben működött, mert a nyelv átállt angolra, viszont ugyan ezt az üzenetet látom (nyilván angolul).
Van valakinek valami ötlete, mielőtt működésképtelenül beteszem a gyűjteményembe? Előre is köszi!
Üdv:
Gyula