Szevasztok
Feleségem,kapott egy ilyen telót,de az internet bevan kapcsolva,és szedi a pénzt rendületlenül,esetleg megtudnátok mondani,hogyan kell kikapcsolni a nett rajta,amugy Magyarországról van a telefon,ha ez valamit jelent.
Sziasztok!
Nemrég vettem a telefont, de sajnos a "SIM-kártya cserénél lezárás" opció aktív és a készülék biztonsági kódot kér. (Az alap 12345 nyilván nem működik.)
Wintesla 5.32 programmal MBUS-on csatlakoztam a telefonhoz, de sajnos a konkrét típushoz tartozó RAE-3N.dll fájlt nem találtam sehol. Ezért az NSE-K 1/3 típushoz tartozó .dll fájlokat használtam. Addig eljutottam, hogy az alap adatokat (IMEI szám, HW/SW verzió, akkufeszültség stb.) ki tudom olvasni, de a "Read user settings" lehetőségre "Invalid data error" hibaüzenetet kapok.
Vajon a megfelelő .dll segítségével ki lehetne olvasni a biztonsági kódot, vagy csak a FLASH újraírása segítene? Valaki esetleg tudja, hol lehet megtalálni a RAE-3N típushoz szükséges .dll fájlokat?
Minden segítséget előre is köszönök!
Üdv:
Gyula
Sziasztok !
A fotókon látható NOKIA telefonról szeretném a mobillal készített fényképeket az asztali számítógépre áttenni ! A mobil csatlakozója , szerintem , miniUSB .Kábelem van .Ami bele dugható a mobilba és a másik vége a PC USB csatlakozójába . Lehet ezt ? Vagy a csatlakozó , egyedi kiosztású , szerviz csatlakozó ? Nem szeretném a kollégám , dolgozós , mobilját tönkre tenni ! Ez a fotó áttevés , azért lenne jó , mert a címen készült , mobilos fotók , pl . egy hiba kódról , mások számára is hozzá férhetők lennének .Segítségeteket előre is köszönöm . Üdv varga jano
Keresek Nokia 5800 Xperess music típusú érintőképernyős mobilhoz,bontott olcsó LCD kijelzőt le esett és be repedt a sarka.az alánbbi típusokkal is egyzik:5230,C5-03 ha van valakinek privátba! T:Zsolt