Sziasztok,
Úgy emlékszem, hogy beázás miatt nem működik ez a mobil telefon (feleségemé volt), két éve hevert a fiókomban de most elővettem, feltöltöttem, minden működik rajta, hívni és fogadni is lehet hívásokat, egyedül a háttérvilágítás nem megy rajta, se a kijelzőé sem a billentyűzeté.
Szétszedtem, minden kontaktot befújtam elektronikai tisztító spray-el, összeraktam, a probléma továbbra is fennáll.
Mit javasoltok mi lehet a probléma?
Helló
Nekem a Nokia 6300 mobilon a kijelzőn 2 vastag fekete sík van. Az lenne a kérdésem, hogy hol tudják ezt kicserélni, és mennyiért?
Üdv.: Tomi
Sziasztok!
Nokia 8800 telefonnál nyitáskor hol működik a kijelző, hol nem. A két egységet összekötő fóliakábelt keresek, akár bontottat is (jót).
Köszönettel
Attila
üdv tanyalakok!
nokia n-gage készülékemmel a következö probléma lépett fel:
bekapcsoláskor fehér kijelzö,rajta változo apro csikokkal/vizszintes/.
megy kb fél percig igy és kikapcsol.
billentyüzet világitás nem megy,+billentyüzetre nem reagál/szerintem/, és nem utolso sorban még hangot sem ad.
találkozott már valaki ilyen hibával,orvosolhato?
vagy ezt csináljam vele :szetver:
üdv:atis