Szevasztok
Hozták ezt a tvt,hogy kattogva indul illetve egy idő után kikapcsol,a kattogás megszünt a tápban lévő c808 as kondi cseréjével,illetve találtam egy kapacitás vesztett kondit a sortápon,kicseréltem de valahogy nem jó a kép elvan mozdulva lefele,illetve a sor is olyan trapéz alakuan szélesedik,szóval megpróbálnám a szervizbe hátha lehet valamit kezdeni vele.
Sziasztok!
Ma hozták ezt a LCD-tévét, nincs rajta készenlét sem. Szétszedve meg van a 400V, de készenlétnél csak az 5V van meg, ha rajta van a Main. Lehúzott Main-nál, meg jelennek a többi feszültségek 13V, és a többi 5V is. Rá dugott main-nal a kezelő résznél még mérek 3 helyen 3.3V-ot, de más nem. Lehet, hogy a main board adta meg magát, lehet ezeket javítani?
Sziasztok!
Előzmény:
A készülék egészen más hibával került hozzám.
Táp hibákon, túl a sortáp hibáit kijavítottam.
Egy marék alkatrész cseréje után a készülék üzemelt is, hiba nélkül.
De az utóbbi időben elkezdett olyasmit csinálni amit lentebb írtam.
A készülék már a hajamat festi őszre.
Tegnapi nap folyamán kicseréltem a táp ic-t (STRX xxxx)
Utóbbi napokban véletlenszerűen lekapcsolt a készülék.
Mivel már előzőleg a tápegységben elég sok kritikus elemet cseréltem már.
Ezért az IC csere mellett döntöttem.
Ami majdnem jó is lett.
De nem.
A hiba most annyiban módosult hogy most már melegen nem hajlandó elindulni.
Sortáp elindul, és aztán lekapcsol, majd ezt ismételgeti melegen.
Ha várok vele addig amíg vissza hűl akkor rendesen bekapcsol a készülék és működik is, amíg ki nem kapcsolom.
Üdv Istvan78
Sziasztok.
Ingyen elvihető a fenti TV hely hiány miatt. Lomtalanításból szereztem. Rendbe hoztam. Fél évig ezen néztük a DVD- ket. Elég zöldes a képe. Táv nincs hozzá. Üveg lapja tökéletes. A hang rendszere 4 oldal. A házi mozi őse. Szerettük. Ha valakit érdekel, szívesen neki adom. Kidobni egyelőre nincs szívem. Szentendréről lehet elvinni. Gondolom magánba keresetek.
Üdv Zapod.