Sziasztok!
A címben említett erősítő egyik napról a másikra megnémult, külföldi fórumokat olvasva meg tudtam, hogy egyik dts proci ami bga tokozású, nagyon meleg és elválik a pcb-től.
Na most próbáltam melegíteni 200 fokon nem egészen 1 percet, mert valakinek ettől megjavult, (persze nem örökre) de nálam nem hozott semmi változást, így nem tudom, hogy kontakt hibás e...
Egyébként minden funkciója működik, hdmi-n ha csatlakoztatom a tv-t akkor a menüben tudok lépkedni a beállítások közt. Próbáltam resetelni is, de az sem hozott eredményt.
Meleg levegős állomásom van, csak azt nem tudom, hogy mennyire lehet melegíteni a procit, mert nem találtam róla adatlapot sajnos.
Aki találkozott ezzel a problémával, vagy lenne ötlete kérem jelezze.
Szerintetek elég lesz csak a dts procit kicserélnem, vagy cseréljem a másik /SM-ben Q8200/ tv konroller procit is?
Köszönöm!
Üdv.: Viktor
Demand:Prosím Vás, máte na predaj tento vyhorený plne funkčný pohotovostný zdroj k onkyo TX-NR727 na Slovensku. Dakujem Minko.Poprosim a foto.Urgentne.
https://mail.google.com/mail/u/0/#inbox/DmwnWtDsVgFgtSxMCkwLfVxfzbmbCrWVcxxFsfCLSxZBprvlGtmLKJcDJdRvvPWSXFtRjlhJvpZb? projector=1&message. EMAIL: milan.gebrlin@gmail.com
Sziasztok!
Van pár onkyo-s hang problémás topik, de nem találtam ezt a típust. Onkyo tx sr 703 e.
A probléma, nincs hang. Minden funkció működik. Néha előjön, resetelést követően, olykor halk, stb.
Arra figyeltem fel, hogy az egyik hűtőborda nagyon fűt. 4 tranzisztor van rajta. Képet csatolom. Nem tudom ez mit csinál az erősítőben. A bekeretezett rész.
Ha valami tudna irányt mutatni, köszönöm!!!
Sziasztok,
egy Onkyo minihifi (CR-185) áramtalanítás után mindig lenullázza az óráját, gondoltam kicserélem benne a szuperkondit.
Azonban semmi nem változott, ugyanúgy 0:00 fogad ha kihúzom és visszadugom.
Merre érdemes elindulnom a hibakereséssel?