Van egy ONKYO TX-SR 700E típusú házimozi erősítő. A kérdésem az lenne, hogy a készenléti táp panelon a kimeneten 24v-ot mérek a 13v helyett. A standby trafó 16v-ot ad le aszekunder oldalán, viszont az egyenirányító után már 24v van. Kérdésem, hogy mi lehet a hiba? A panel egyenlőre szabadon van az erősítő végfok paneljától.
I want to upload this manual for anyone may need it. But it excess the limit files attached. Pls IB me if you want.
Sziasztok!
Ennek a készüléknek a végfokában égtek el alkatrészek, melyek pontos értékeit igazából a doksiból lehetne kiolvasni, de amit a tanyán és egyéb helyeken találtam sajna a végfok eléggé sematikus és nincs részletesen kirajzolva.Ha valaki erről tudna használható rajzot küldeni előre is köszönöm.
Üdv.: Laci
Sziasztok. Hibasan vettem egy Onkyo Tx8410r tipusu radios erositot. A hangsugarzovedo relei voltak hibasak. A bajom most az, hogy a 2 savos hangszinszabalyzoja igencsak sovany tartomanyban fejti ki hatasat, jo esetben talan +- 2 dB-t erosit/vag. Ezt szeretnem elfogadhato mertekre tornazni fel, es ebben kerem a segitsegeteket merthogy en ehhez mar nem ertek. SM van fenn a Tanyan. Udv.