Szép "jónapot" mindenkinek! Dehogy foglalkoznék én ilyen muzeális izével, dehát azért vannak a barátok, meg azok ismerősei, hogy mindenféle trágyával megtalálják a magunkfajtát, nemde? Szóval a ketyere gyönyörűen muzsikál, de állítólag torzan vesz fel. Egyszer még a gazdája cserélt benne komplett mechanikát, nem e hiba miatt, de arra már nem emlékszik, nem azóta torzít é mert csak lejátszásra használta eddig.
Sziasztok!
Most került hozzám ez a 5.1-es erősítő, azzal a gonddal hogy csak a mély szól benne, a többi nem. Szét szedve megnéztem, brumra megy minden végfok, táp feszek jók. Merre keresgéljek benne?
Sziasztok!
Adott egy pár Orion HS200-as hangfalpár amiben a magassugárzók nem szólnak.Találtam javító vagy tartalék pilléket, de ehhez a típushoz nem tudom hogy jók lennének-e, és hogy egyeltalán létezik-e hozzájuk?
Sziasztok!
Hozzám került a cimben szereplö szörnyeteg!
Nem gyári állapotu, mert a toroid helyett hiperszil van benne amelynek emelt a tápfesze 42 volt.
Müsorforrás nélkül kb 5 perc mulva langyos a jobb oldali végfok hütöbordája.
Viszont müsorforrással szépen torzitásmentesen szol.
Esetleg a nyugalmi árama lehet rossz?
Emelt tápfesz nem okoz gondot?
Letekert hangerönél semmi rendellenes zaj,illetve müsorforrás nélkül teljes hangerön sincs zaj.
Valaki elkezdte modifikálni, de teljesen pozitiv irányba.
üdv:atis