Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

ORION 320R17RDL ALAPLAP 17AT004V1.1 EPROM TESTED

TV - EPROM
Type: (BIN)
Size
8.0 MB
Page
---
Category
TV
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar orion manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Download free of charge (10 files / day):
Download is being processed. Please wait...
Download processing...
  • Also known:
    ORION ALAPLAP TESTED 320R17RDL EPROM 320 17 RDL AT 004
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
ORION.T2925-SPTX-S-FLAT képhiba megoldódott!
Sziasztok! Van egy ORION.T2925-SPTX-S-FLAT típusú tv-m és bekapcsoláskor van mindkét oldalon egy beugrás a képben várok egy fél órát kikapcsolom majd újra be és eltűnik ez a beugrás! Már szinte mindent amit lehetett kimértem , de sajnos nem találom a hibát :S Valami ötlet?:) A függ IC középső lábánál a forrasztás elrepedt, és a program memóriába a 34 pontot lenullázta! ( a forrasztásnál érintkezési hiba folytán egy szikra keletkezhetett ) A 0 értéket 126 ra állítottam és tökéletes lett a kép! Erre azután jöttünk rá miután visszanéztük az áramkört égettünk egy új eepromot és annál jó volt a kép!
Orion PIF22-DLED csak std-by
Sziasztok!
Main: HK-T.SP9202E08. Firmware-t keresnék ehhez a szutyokhoz (kártyafogadó alatt a flash). Egy olyat már találtam amivel éppen műxik, de a távvezt nem látja és a taszt sem gomb helyes.
A segítséget előre is köszönöm!
Ez milyen tv lehet ? Vmi 30 éves Orion de melyik???
Sziasztok! Elősször CT451-nek hittem, ha megnézitek elölről rályöttök miért: http://kephost.hu/share-1B31_4CF80FCF.html Na most ha megnézitek a panelt akkor már kiderül nem CT451: http://kephost.hu/share-B6AF_4CF80FCF.html CT251 sem lehet, mert az félig csöves félig félvezetős, és delta csöves. De akkor ez melyik típus? :S Kössz srácok! Egyébiránt sajnos annyira romos, ha legnagyobb sajnálatomra szerintem bontás lesz a vége :( Üdv: Pityesz
ORION T2120MTX-SILVER sasszi EC1PT90 TV opciózás érdekel (megjavítva)
Sziasztok! A tévé videobemenete nem működik. Az STV2246 megkapja a videojelet, de a képen csak egy halvány-, szinkron nélküli futó ábrát látok generátorról. A tévé RF-ről üzemképes. Az opciózás azért érdekelne, mert a videoprocnak három bemenete is van CVBS1 CVBS1 CVBS3 néven a 18, 20 és 22-es lábon. Ha be tudnám kapcsolni akár a 18-as, akár a 22 lábat, esetleg nem kéne procit cserélnem. A tévében csak a 20-as lábra vezetik a SCARTról, és a chinchről is a jelet. Ha valakinek van belépési kódja, és "eepromtérképe"- nem tudok rá jobb szót - segítsen, kérem! üdv. Tropfehérke Találtam a Vaterán procit, és meg is rendelem, ha az ötlet nem válik be. http://elektronika.vatera.hu/muszerek_alkatreszek/ic/stc_2246_c_ic_tv_processor_2143650149.html?bannersource=kerdesek
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce