Sziasztok! Még új vagyok itt és nem tudtam hova írjak, remélem nem gond. Van egy Orion T2130-as tv-m és az a gondom készenlét van, indításra felvillan a zöld led a nagyfesz pityen egyet aztán semmi, megint készenlét.Sajna már megkoptak az ismereteim, kb 15 éve tanultam a szakmát és már nem igen vagyok benne. A nagyfesz tranyó kollektorán indításnál megjelenik a táp, azaz megpróbál, felmegy kb 30 voltig aztán visszaesik. Ezek után mit tegyek, kérem segítsen valaki. Köszönöm előre is.
Halihó!
Van egy A81AGZ50X06-os 2 évet futott nagyon jó minőségű képcsövem eladó eltérítővek egyben gyári állapotú ha valaki keresne ilyent!ORION gyártmányú.
Üdvözletem!
Az adott TV USB lejátszás közben egy idő után nem reagál a távirányítóra. Gondoltam, hogy frissítek szoftvert ,de nem találtam. Esetleg valakinek lenne valami ötlete, vagy esetleg szoftvere?
A segítséget előre is köszönöm.
Tamás
Sziasztok.
alaplap:13AT203V1.0
Egy sot23-6 "ic" beazonosításával gyült meg a bajom.
Segítséget kérek.
Poz.sz PU2
A rajta levő felirat: T tb SB180
Fotót mellékelek.