Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

ORION 7028VT

TV - EPROM
Type: (RAR)
Size
1011.0byte
Page
---
Category
TV
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar orion manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Download free of charge (10 files / day):
Download is being processed. Please wait...
Download processing...
  • Also known:
    ORION 7028VT 7028 VT
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
Orion TV-DVD combi T1445, dvd lejátszó "fagy"
Sziasztok, A következőben kérem a segítségeteket. Van egy Orion T1445 tv-dvd kombim ami hibátlanul működik, míg át nem váltunk dvd lejátszásra. Átváltás után pár másodperccel "szét esik" a kép. Ezek után a dvd lejátszó "lefagy" nem nyitja a tálcát és nem reagál semmire. Míg a kép jó a lemezt is felismeri. Van valakinek ötlete, hogy mi lehet a baj? Köszönöm: Gyuri
ORION 2070 MTX indításkor zavaros kép és hang.
Szevasztok! A bátyámnak van egy kb 15 éves ORION 2070 MTX típusú tv.je Bekapcsoláskor kb 3 percíg zavaros hang és maszatos kép van. Ezután kifogástalan kép és hang van. Áttanulmányoztam a peneljét de látszólag nem látszott semmi szembeszökő eltérés(ellenállás égésnyom,púpos kondendzátor). A segítségeteket szeretném kérni,hogy ha van köztetek egy szakember akinek volt hasonló hibaesete ilyen típusu tv-vel akkor írja le,hogy hol lehet a hiba eredete. Még annyit,hogy a fent nevezett hiba csak hosszabb idejű állás után jelentkezik. Előre is köszönöm a segítségeteket. Űdv:Amatőr 121
Orion T 2160 villám csapás után nem indul
Sziasztok! Kaptam egy villám csapott Orion T 2160-S készüléket,amit egy villámcsapás meggyógyított :D A hiba tünete az,hogy a tápic csere után csak standby van és se a távra,se a nyomógombokra nem reagál.Volna valakinek kapcsolási rajza ehhez a remek készülékhez??A processzor típusa TDA11126 PS/N3/3.Sajnos se a tévéről se a prociról nem találtam semmi infót.Az infra jelet végigmérve az szépen bejut a prociba. Köszi!!
ORION T2155 MTX-S szervízmenü eprom
sziasztok! Olyan probléma van a tv vel,hogy egymás után váltogatja a csatornákat ...cseréltem egy epromot,most nem váltogatja a csatornákat,de meg van nyulva a kép és több opcio nem helyesen müködik benne..a szervíz menüt szeretném kérdezni,hogy tudok belépni oda??? Talán ott helyre tudom rakni a dolgokat!! De elöbb megsasolom a rajzot hátha ott megtudok valamit ,de azért ha valaki tudja lécci irja le.! Köszönöm!
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce