Sziasztok!
Ma estére bezsúfoltam végre és jó pár hét elteltével befejeztem kedves barátom tv-jét.
A hiba kezdete, néha oldalba vágta a tv-t és helyrejött. Nos, szétszedve a 27nanó (CD05) egyik lába kirohadva, valószínű e miatt romlott el.
Sorvégben az impulzuskondikat mind cseréltem a biztonság kedvéért, sőt még a mögötte lévő diódát is, (pozíciószámot most nem tudom).
A gép tökéletesen üzemel.
Egy kérdésem lenne, 27 nanó nem igazán kapható, így vittem 22 és 4,7 nanós kondikat, amiket párhuzamosan, egyiket a fólia felől beépítettem.
Mennyire van benne ez a pt90 elektronika elfogadható tűréshatárában?
Köszi!
Üdv:
Pityesz
Sziasztok,
egy ilyenhez rendeltek tőlem távszabályzót. Sajnos a katalógusokban nincs beazonosítva hozzá semmi. Viszont az egyéb ETC009 sasszival szerelt Orionokhoz a PT90 távirányítót adja a Sini adatbázisa.
Nincs valakinek tuti infoja arról hogy ez jó lesz-e ehhez? Ciki lenne ha a néninek vissza kellene küldenie.
Köszi.
Tamás
Sziasztok!
Ennek a förmedvénynek kellene a rajza.
Mert a probléma olyan hogy, kicsi az eltérítés.
Diagnüózis,a TDA1771.es ic tök zárlat, kilet cserélve most a függőleges képméret kicsi.
Ha valami jó dolog beugrana nektek akkor segítsetek legyetek szívessek.
Üdvözlettel:Gyuri!
UI:Várom szíves válaszotokat
Szép napot, Mesterek!szeretnék tanácsot kérni egy orion tv-vel kapcsolatban. Orion T2925 SPTX-S. nem indul,a hangszóróból ütemes puffogás. Előre is köszönöm.