Sziasztok!
A fent nevezett készülékkel kapcsolatban szeretném a segítségeteket kérni!
Előzmény: Egyik nap még ment, másnap nem lehetett bekapcsolni. A lényeg a hiba ki lett javítva. A tápnál található 220uF 350V -os kondenzátor volt a hiba oka.
A kondi csere után működik a tv. De sajnos előjött egy másik probléma. A tuner csak egy-két adót talál meg. Cnn, Rtl(német), Eurosport2, Viva Tv. Csak ezeket az adókat találja meg semmi mást.De ezeket a csatornákat sem tudom elmenteni.
Ezzel lehet kezdeni valamit? Érdemes?
Az előző hiba összefüggésben lehet(ett)a jelenlegi gonddal?
Előre is köszönöm a segítséget!
Sziasztok!
Ez a készülék nem indul el készenlétből, táp icét kellet nála cserélni, mást nem találtam benne, sorvégtranzisztor jó, tápfeszültségek : 7V, 7,5V , 10V , 100V, mi lehet gond, eprom nélkül sem indul el, proci adta volna be az unalmast? doksit milyet lehet letölteni, mert nem hasonlít egyik 11AK ra sem.
Sziasztok!
Érdeklődnék, volt-e már valamelyikőtöknek ilyen hibája?
Minden működik, de egy gramm OSD sincs! Nem vezérlő, nem eprom, ... Már futottam bele PT90-nél ilyenbe, de ott az ST92195 (vagy eprom) csere megoldotta. Most nem.
Előre is köszi az ötleteket!
Üdv: Laci
Üdv.mindenkinek. orion tv 7109 pip-hez kellene a szerviz menübe a belépés.A ch:7000-es,ha valaki tud kérem segitsen.Elöre is köszönöm.!!!!