Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

ORION TV2070MJ 24C04

TV - EPROM
Type: (BIN)
Size
512.0byte
Page
---
Category
TV
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar orion manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    ORION TV-2070MJ TV2070MJ 24C04 TV 2070 MJ 24 04
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
Orion T2015 MTX silver színhiba(Megoldva)
Sziasztok, A címben szereplő Készülék a következőt produkálja. A képtartalom a képcső egyes részein mindenféle színben pompázik. Olyan mintha nem mágnesezne le bekapcsoláskar. A PTK t átforrasztottam de sajna nem odahaza vagyok így nincs cseredarabom.Milyen típusút vegyek hozzá? Ami érdekes még hogy képminta generátorral meghajtva ha külön kapcsolom a színeket a zöld és kék tökéletes, de a piros foltokban csak halvány rózsaszín. Szerintetek ez lehet képcső hiba vagy csak egyszerűen PTK csere és kész? Válaszotokat előre is köszönöm. Üdv: M.Peti
Orion tv7109 pip /ch.7000
Üdv.mindenkinek. orion tv 7109 pip-hez kellene a szerviz menübe a belépés.A ch:7000-es,ha valaki tud kérem segitsen.Elöre is köszönöm.!!!!
Orion t 2835 stx
Üdv. mindenkinek! Mégegyszer szeretnék kérdezni a fent leirt tv-vel kapcsolatban. Kezdésnek vizszintes eltérités hiányát panaszoltam. mikor nekiláttam a javasolt fogásoknak, miközben a sorkimenő sirt.A jelenség olyan volt mint amikor a sorfrekit elcsavarjuk.A sorvégtranzisztor a +B pontról 145v-ot meg kapja.Viszont a bázisán csak 0.2-0.3 tized volt volt mérhető.Megjegyzem 5-8 perc után teljesen leállt a vége. Feltételeztem hogy ez kevés a tranzisztor vezérléséhez.Visszább lépve a sormeghajtó tranzisztorát cseréltem kétszer- háromszor erdmény nélkül. Jelenleg BD135 van benne.Kollektorán 14v, bázison 1-2 tized.v, a báziscsatoló ellenálláson 1.8v mérhető.DE egyébként nem indul.Esetleg 5 let? köszi.
Orion T2950-STX / ch:PT200 tápegység hiba
Szép napot mindenkinek! Javítás alatt a fenti típusú TV, hiba: nem lehetett elindítani (tulaj szerint nem volt villámos). A táp primer oldalán zárlatos volt a bizti, a DP01 graetz-híd egy-egy fele , és a benne lévő QP02 (7n60) mosfet. A szekunder oldalon pedig el volt durranva a CP66 (1uF250V) kondi, ami miatt teljes zárlatban volt a DP18 (BYT45J) dióda amin keresztül a 140V-ot húzza le a QP13 tirisztor készenlétben. Az alkatrész cseréket követően a Tanyán lévő leírások szerint kikondiztam az érintett fokozatokat is. Ez után a készülék bekapcsolható és működik, a sortáp 141V-on stabil, képméretek megfelelőek, viszont a leírásoktól eltérően stndby-ban 68V-on áll a sortáp (leírás szerint~5V kellene legyen????). Mennyinek kell akkor lennie a sortápnak készenlétben??? A segítséget előre is köszönöm! Üdv:fridiszerviz
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce