Sziasztok!
Most kerül hozzám ez a töltő, biztosítékot cseréltek benne, és utána sem töltött. Szétszedés után derült ki, hogy megfüstölte a fet környékét, és pár smd ellenállás is elfüstölt, ennek a résznek kellene a rajza, vagy egy fénykép róla. Teszek fel képet erről a részről.
Üdv. Mindenkinek.
Tanácsot szeretnék egy saját othonomban használt inverter meghibásodása miatt.
Szigetüzemben használtPow-HPM5,6KW ALL in one inverterem a minap csattant egy nagyot.
A következő történt. Üzemszerűen működött a kijelzőn látni lehetett,hogy a solárból és az akkuból hálózat nélkül működik az inverter.(jön a 230) A hálózati kijelzés,nem kapcsolati módot mutatott.Egy ismerősöm miatt (bemutatóból) lekapcsoltam a bemenetről (egy kismegszakítón keresztül) a hálózatot.Mutattam neki,hogy "nézd most nincs 230V bejövő még is megy a lakás hálózata. Majd vissza kapcsoltam a bemenetre a hálózatot és abban a pillanatban durrant egy nagyot.A töltésvezérlés megmaradt láttam,hogy tölti az aksit és megy az inverter is(jön a 230). Szétszedtem és a szolárn negatív bemenetén eldurrant egy CNR.Azóta a 230-at hiba kapcsolom rá nem tőlt hálózatból.
üdv.
Üdvözletem !
Talán van valaki, aki már cserélt a típusban szíjat.
A készülék magnetofon része nem működik a szíj szakadása miatt.
A sérülésmentes szétszerléséhez, tanácsra vagy bontott ábrára lenne szükségem.
Az eddig talált szervizkönyvek nem tartalmaznak ábrát a javításhoz.
Köszönettel,
gergosz0
Sziasztok!
Egy ismerösöm adta a fenti vérnyomásmérőt, hogy bekapcsolás után nem hajlandó semmit csinálni. A kijelzőn az EP felirat jelenik meg, és nem hajlandó elindítani a mérést a masina. Én valami hibakódnak gondolom az EP-t, de nem találok semmit erről a neten. Lenne esetleg valakinek valmi ötlete?
Köszönettel: gapati