Sziasztok!
Ennek a készüléknek a végfokában égtek el alkatrészek, melyek pontos értékeit igazából a doksiból lehetne kiolvasni, de amit a tanyán és egyéb helyeken találtam sajna a végfok eléggé sematikus és nincs részletesen kirajzolva.Ha valaki erről tudna használható rajzot küldeni előre is köszönöm.
Üdv.: Laci
A napokban került hozzám egy RT 7300 tuner aminek az FM részén működött a PLL keresés, de nem talált semmit. Szétnyitva a házat, csak néztem mi ez. és most is csak nézem mi a rézf... bagoly került ebbe BNC csatlakozón keresztül az FM KF helyére, meg a tunerba csatlakoztatva. Ha valaki tud ötletet adni megköszönöm. (Egyébként az AM rész, meg a funkcionális működés teljesen jó.)

Sziasztok!
JBL tv boost "sound bar" javítása közben elakadtam. Ez 19V betápról megy. Nem csinál semmit. A belső tápja egy AELF feliratú, 6 lábú morzsa. Mi lehet ez?
Vagy mekkora tápot csinál a többi belének? 5V? 3.3V? Van hely, elfér bele más is, de a kimeneti pufferen nincs semmi villany.
Nincs valakinél szétszedve egy, mérésre? :)
Szerk: nem tudok számolni. 8 lábú :)
Sziasztok! Van egy Panasonic SA-HT520 Home Theater szólt egy darabig azután kattant egyet és azóta tök süket. A vezérlő egysége nem ír ki semmilyen hibakódot, látszólag jó csak az Active Subwoofer nem szólal meg. Lehet végfok IC?