Hali.Kis segitséget kérnék egy dioda azonositásban a pozició szám:d509 zárlatos lett,s f61 hibakódot ir ki.A diodán amenyire kiolvastam b10 vagy valami ilyesmit ir(nem biztos).Sm et vettem le a netröl de nem egyezik vele.Ha valaki tudja kérem segitsen Üdv
A fenti erősítő csoda rajzát keresem ha valakinek megvolna nagyon megköszönném.
Az élet furcsasága, hogy egy hete az utódját sax710 javítottam. Itt kaptam tanácsot és teljes a siker. Köszönet a jó csapatnak !
Sziasztok
A fenti készüléknek nem működik a kijelzője. Minden funkció megy, csak sötét a kijelző. Rajzot keresnek hozzá, sajnos én nem találtam sehol semmit. Esetleges merre érdemes elindulni a hiba kereséssel? A készülék még nincs nálam.
Köszönöm előre is a segítséget.
Üdv mindenkinek. Volna egy olyan problémám, hogy kaptam egy szuper Panasonic SG-60 kazettás rádiós erősítőt. Nem mai technika már, de valami dokumentáció kellene a javításához, ugyanis nem ad ki hangot.
Találtam egy oldalon hozzá pdf-ben dokut ugyan a google segítségével, de egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy nem e átverés, valamint 19 dollárba kerül.
Vagy ha valakinek van valami ötlete azt is szívesen fogadom. Egy stk2025 vég van benne. Amit már nem lehet kapni de a hq-video katalógusa szerint az-stk2029 helyettesítheti.
Előre is köszönöm.