Sziasztok!
A címben említett gépnek zárlatos a sortvég tranzisztora. Végig mérve a készüléket kiderült, hogy a sormeghajtásban rossz egy 100mf kondi valamint a sorkimenő is menetzárlatos. 2sc5696 al már számos ilyen gépbe beépítettem és ment vele, ennél kb fél perc után forró és a kép vizszintesen összemegy. A történethez tartozik, hogy eredeti sorkimenőt már nem találtam 1302-2002c helyére az ugyan ilyen sasziju és képcsövű Daewoo trafó került 1362-5041. A rajz szerint pér volt eltérés van néhány szekunder fesz között. Mivel más hasonló kvalitásu diódás tranyom nem volt beraktam egy Fjl6920-ast amivel a gép tökéletesen üzemel túl van egy jó 10 órás járatáson és sorméret minden jónak tűnik, tranyó langyos. A kérdésem az volna rakjak-e külső diódát az Fjl 6920ra és ha igen milyet?
Üdv Mindenkinek! Egy kis tanácsra lenne ujra szükségem:A cimben szereplö tv müködik ,de csak BG hangal , és mivel a kábeltévén sugárzott adások 90 százaléka DK ban megy igy szinte használhahtatlan ebben az állapotában.Keresgélve infokat róla arra jutottam hogy Alpha 2 saszi lenne elméletileg. Mivel pontosan ennek a tipusnak a rajzát nem találtam meg, letöltöttem többféle Alpha2 rajz verziot , és a legnagyobb mértékben az alábbi rajzal passzol a kapcsolása.Az lenne a kérdésem hogy milyen változtatásokat eszközöljek rajta hogy legyen DK hang , ???Az IC 2102 AN5215 bemenetét nézegetem ,meg az IC 101- M51366SP környezetét , de megerösités nélkül nem szeretnék kisérletezni ..ezért elöször kérdezek... elöre is köszönöm az utbaigazitásokat , tisztelettel dddemeter!
Sziasztok!
Telefonos(vezetékes) szakértőktől kérnék segítséget.
A fenti telefonkészülékről hívást kezdeményezni nem lehet.
Kiírja a hívott számot a kijelzőre, majd számlálja az eltelt időt,de ténylegesen nem hívja a számot.
Minden más funkciója tökéletesen működik.
(a telefon hívható kicsöng és beszélhető rajta)
PIN kódos híváskorlátozás és billentyűzár nincs bekapcsolva.
Factory resetet megcsináltam,de semmi változás.
Valakinek valami ötlete?
Üdv:
Udv es boldog Uj evet mindenkinek!Volna egy Panasonic TX32LE7P/SA,GLP21MA sasszi,amellik egy halozati lorugas eredmenyekent bedoglott.MR4040 totalkaros,puffer kondi kinyilt mint a tubarozsa.Ezeken kivul minden OK(?).Csere utan uresben tap indul de terhelessel ledoglik.Ha egy ideig pihen a draga inditaskor pillog zolden a st.by led majd megjelenik a kep de villog,majd st.by,azutan ujra pillog zolden a st.by majd megjelenik a kep villogva.Ha ezt tobszor eljatszom a tap ledoglik,se te piros se te zold st.by led, csak halk tucsokzene a tap felol.Na ezt adja ossze valaki es huzon ki a slamasztikabol!!Elore is koszonok minden hozzaszolast!!