Sziasztok
A fennt említett videómagnó F06 hibakóddal leáll. Most már odáig jutottam, hogy nem írja ki a hibakódot, viszont a szalagbefűzés után egy pár másodperc után kiadja a kazettát. Vajon mi lehet a gond?
Üdv. Zsolt
Sziasztok
Hozzám került egy NV sj22-es video. A hiba bekapcsoláskor 5-ös hibakódot küld. Kazettát berakva azonal kilök. Kézzel betekerve a kazit , bennmarad,felfűz,fej pörög,lejátszást,csévélést jelzi,de a főmotor nem indúl és leáll.
van valakinek , valami tippje?
Köszönöm:polonkay
BUÉK, Tisztelt Fórumtagok!
Az ünnepek alatt elővettem a néhány éve félretett SVHS videomagnómat a topikban nevezett hibával - hátha átvette a műhelyszagot -, hogy lesz időm,ötletem a megoldásra, de nem jutottam előre. A kazettát bevette befűzte a szalagot, felpörgött és leáll. Minden Power On megnyomásra ugyanez újra és újra. Mechanikai problémát nem látok, a csúszópályák is rendben vannak. A kazettát már nem tudtam kivenni normál módon. A készülék nem agyonhasznált, kifejezetten jó állapotú. Lehet ennek oka táphiba, kondi száradás?
Javított valaki ilyen VCR-t ezzel a jelenséggel?
Köszönöm a hozzászólásokat előre.
Üdv: mayeri
75.szülinapomon a videóm azzal lepett meg, hogy a kijelző minden szegmense kigyulladt,majd minden sötét lett. A rossz nyelvek szerint ez táp kondi hiba. Sajnos mindenképp segítségre szorulok,mert újabban már ágyhoz köt a betegségem
:help:
besi99