Jó estét mindenkinek.SEGÍTSÉGETEKET SZERETNÉM KÉRNI
Került hozzám egy Panasonic TX28MK-1P 72 cm tv.Olyan hibával, hogy nem indul.
stb az van , de bakapocsoláskor elindulni alkar meg is jelennek a feszültségek, de le is áll.Nagyfesz nincs.Izzóval próbáltam helyettesíteni a sor tranzisztort,A feszültség csal 2 mp-ig van meg lekapcsol a táp majd ezt újból megcsinálja 4-5 szőr aztán leáll a táp, és csak a főkapcsoló ki be kapcsolása után jelenik meg újból a stb.
Mérve nem találtam zárlatot. Elko-kat a táprészben kicseréltem.Sem az audio sem az eltéritő ic nem zárlatos.
Hello!
A fenti készülékkel a következő a helyzet rádugott fogyasztás-mérővel:
Bekapcsolt készüléknél 150-260W, készenléti üzemnél 66-68W, kikapcsolt főkapcsolóval 55W-ot mutat a mérő. Ha beiktatok egy billenőkapcsolós hosszabbítót és kikapcsolom, 0W-ot mutat. Nem értem ezt a jelenséget, tudna valaki segíteni? Normális ez így?
Szevasztok.
Nejem tv nézés közben szembesült a fenti hibával.A készenléti led folyamatosan zöldet világit. A távirányitó gombjaira a led vibrálása a válasz.
Sem a távirányitóval, sem a tv főkapcsolójával nem kapcsol ki. Ha a hálózati dugaszt kihuzom és ujra bedugom ismét a zöld led világit. a piros
kikapcsolást jelzó fény sosem jelenik meg.Mi lehet a gond.Meguszható e enyhébb javitási költséggel?
Üdv.
Üdv!
A gép bekapcsolás után zöld led nagyon sűrűn viloog majd zöld led megmarad. Táp megy, de a háttér nem, Bl onon nincs semmi. Egy idő után kiáll 13 villogásra. A mainen sincs pl 12v amit egy kapcsoló táp állít elő, de az ic itt sem kap enable jelet.
Main száma TNPH1160. Esetleg eladó vagy ötlet a javításhoz?
A hiba az emmc újraírásával megoldodott