Szebb napot!
Egy Philips 32PFL5604H /12 -vel gyult meg a bajom.
(Q543.ELA ch. main board sassi, T808a tap sassi)
A hiba a kovetkezo: bekapcsolas utan a stand by led el kezd pillogni 16 szor, 17-edikre egve marad, bekapcsol a hatter vilagittas, fokozatosan balrol jobbra elfeheredik a kepernyo majd elfeketedik hirtelen.
Kozben a main board cicereg egy darabig majd elhalgat,a feszultsegek meg vannak a tap sassin. Felrobbant,vagy gyanus alkatresz nincs,javitva vagy cserelve se volt benne semmi.
Taviranyitora reagal,es a nyomo gombokra is mert amikor megnyomom picit felvillan halvanyan a kijelzo. (ki be kapcsolas, vitetes).
Szivesen fogadok otleteket hogy merre indujak el a javitassal!
Tisztelettel Szilard!

Sziasztok!
Ennek a videos tvnek hogy lehet belépni a hangolássába, mert a menü gombnál nem ad fel ilyet, vagy hotel modban lehet, ezt hogy lehet kivenni belőle, vagy epromot kell újra írni? Segítségeteket előre is köszi
Jo napot a tanyazoknak!Fentemlitett keszulek(L01.1 E AA sasszi)bekapcsolas utan nehany masodpercel leall.Nem st.by-ba,128v megmarad de a 12v ag leesik kb.9,5v-ra,driver betap megszunik.Ujrainditas utan huzamosabb ideig mukodik,majd megint leall.Valakinek tapasztalata,tippje? Elore is koszonom a faradozasotokat.
Udv:Ferenc
Szevasztok
Hozták ezt a fentebb leirt tv t,csatorna keresésnél,nem ál meg a megtalált csatornán hanem tovább megy.
Az5100 ás AFC tekercsben a kondit helyettesitettem külsővel ,de semmi változás.Valami segitség kellene a hiba feltárásához.