Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

PHILIPS-28CE5590

TV - EPROM
Type: (BIN)
Size
256.0byte
Page
---
Category
TV
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar philips manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    PHILIPS 28 CE 5590 28CE5590
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
Philips 715G8709-MOB-B01-005K alaplap hiba?
Szép estét, Üdv mindenkinek! A címben említett csodabogár egyszer csak elkezdte magától felnyomni a hangerőt. A kezelőszerv csatiját lehúzva, továbbra is ugyanezt teszi. A tápot átnéztem, néhány gyanús kondit cseréltem. A furcsa az, hogy hogy mostanra már alig reagál a távra, pedig szerettem volna csinálni egy tv reinstallt. Párszor bevillant egy fél másodpercre a beállítás menü, de el is tűnik. Szoftverhiba lehet, vagy alaplapcsere? Minden segítséget előre is köszönök. 
Philips FL 1.6
Tisztelt Kollégák! Sziasztok! Ezzel a készülékkel gyült meg a bajom.Szinkron hibával került hozzám,de ezen kívül kisebb-nagyobb hibái még voltak:tuner,párnatorzítás,5521 trafó volt kimelegedve,2519 1u elkó A szinkron hibát nem sikerült megoldanom.Csatornaváltáskor kiesik a szinkronból és mintha a sorfrekvencia is elmászna!Váltáskor horizontálisan is összeugrik egy kicsit a kép.De utána beáll minden és a kép is jó! Ha vkinek van valami ötlete kérem segítsen! Üdv. Miki
Philips Philetta 1000
Sziasztok! Az egyik havertől kaptam azzal az infóval, hogy rossz. Normál esetben nem érné meg szétszedni sem, de már bosszant, h nem jövök rá mi a baja. Ha rajta van a sorvég, akkor nagyjából fele feszültségeket lehet mérni mindenhol és nagyon melegszik a sortranzisztor. A trafó hideg. - A táp sztem jó, mert 60W-os izzóval terhelve megvannak a tápfeszek (95V 19V 14,5V). - A sormeghajtó jel (3) szkóppal jónak tűnik. - Ha külső tápról beadok 12V-ot a sortrafó után, akkor elindul a proci. Legalábbis az előlapi gombok reagálnak a nyomogatásra. - Próbáltam már leakasztani a függ. részt a 1580-as bizti kiszedésével. Semmi. - Átmértem a sortranyó környékét (2609,2610,6609,6610,2619) - Leakasztottam a színvégfokok tápjait, semmi. - Leakasztottam a fűtést, semmi. Vajon mi lehet? Félek, h sortrafó, de gondoltam hátha valaki tud jobbat. Sanyika SM: http://elektrotanya.com/?q=showresult&megnev=philips&megnev2=philetta%201000&kategoria=&kat2=schematics
Philips 32PFL5306H/58 Led TV Firmware frisitése hogyan lehetséges Megoldva Köszönöm a segitséget ?
Sziasztok! Van egy Philips 32PFL5306H/ 58 Led tv ami nem indult ,(alaplapcserével hang van csak kép nincs) ! Az eredeti alaplap ez a számu vot 715G4722-M02-000-005B Ami bele lett téve az ez: 715G4722-M02-000-005x Ugyan ugy néz ki minden csatlakozó talál csak a b helyett x van . Lehet ez az alaplap más tv hez van programozva? Vagy a t-con a hibás? Firmware frisités usb-n nem oldaná meg a problémát es hogyan kel csinálni? Az alaplap oldalán van egy SERV.u nevü dugasz ahoz mit lehet kötni és hogyan? Köszönöm! "FONTOS! Olyan fórum téma nevet válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. Egy lehetséges jó elnevezés pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2, a tápja nem indul Az nem elég, hogy pl: "LG LCD-TV" vagy "HP laptop" és hasonlóak. Illetve érdektelen, nem releváns információt se tartalmazzon a cím! A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet. A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el."
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce