Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

PHILIPS-29PT752A-77B-24W16-

TV - EPROM
Type: (E2P)
Size
2.1 KB
Page
---
Category
TV
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar philips manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Download free of charge (10 files / day):
Download is being processed. Please wait...
Download processing...
  • Also known:
    PHILIPS 29 PT 752 77 24 16 29PT752A 77B 24W16
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
Philips L6.1 függőleges eltérítés hiba
Sziasztok, a hiba: a kép közepétől csak lefele van mintegy 6-8 cm eltérítés. 40V rendben, 1 ohmok és elektrolit kondik a körben cserélve, BC337 cserélve, BD tranzisztorok kivéve mérve jók. 3105 és 2104 (TDA9362 43p.) jók. Kifogytam az ötletekből. Még a TDA8362-re gondolnék, ha nem lesz jobb ötlete valakinek akkor cserélem. A BC337 bázisán mindössze 0,35 Volt van, de nem eszi semmi, de ennyivel nem fog megnyitni a tranyó... Valakinek hasonló volt már? Mi kerülte el a figyelmemet? Köszi. Tamás
philips 42pfl9703d szerviz uart használata
Sziasztok! Van egy 42pfl9703d lcd tv,hogyan kell használni a szerviz UART csatlakozót?
Philips 42pf9952
Sziasztok! Eljött az a csodálatos pillanat, mikor kezembe kaptam életem első javításra szoruló plazmatévéjét. Az első döbbenet akkor ért, amikor egyedül fel akartam emelni... Szóval az alany: Philips matchline 42pf9952 42 colos SD felbontású plazma. Kb. 6 éves. Beégésnek nincs nyoma. A hibajelenség az, hogy minél világosabb a kép, annál zajosabb. Egy teljes képernyős fehér így néz ki: http://kepfeltoltes.hu/view/090417/pl1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg Zöldes sárgás folyamtosan változó zaj jelenik meg a képernyő nagy részén, főleg a bal oldalon. Közelebbről: http://kepfeltoltes.hu/view/090417/pl2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg Ahogy csökken az egybefüggő világos rész, úgy csökken a zaj mértéke: http://kepfeltoltes.hu/view/090417/pl3_www.kepfeltoltes.hu_.jpg Egy bizonyos mérték után pedig majdnem teljesen eltűnik: http://kepfeltoltes.hu/view/090417/pl4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg Elolvastam egy tucat plasma tréning manualt, ilyen hibát sehol sem találtam. Kapcsolási rajz szerencsére van a tanyán. Én így elsőre táphibára gyanakodnék és átelkóznám a tápot. A hozzáértőket kérdezném - anélkül, hogy egyelőre szétszedtem volna - van-e valami tippetek, hogy mit nézzek? Köszönöm, DM
Philips 42PFL6008K/12, a chassis QFU1.2ELA. Akadozik a hang

Sziasztok!

Van, amikor bekapcsolás után elmegy egy órát, van, amikor indulás után rögtön akadozik a hang. Végfok cserélve, nincs változás. 

A processzor reballozása segíthet rajta? A készülék nincs nálam, csak az alaplapot hozták, mondtam a tulajnak, nézze meg, van-e hang a fülhallgató kimeneten.

Jácint

Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce