Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

PHILIPS21GX1668

TV - EPROM
Type: (E2P)
Size
664.0byte
Page
---
Category
TV
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar philips manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    PHILIPS 21 GX 1668
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
Samsung UE32M5002AKXXH TV Villogó háttér hiba
Sziasztok
Szeretném a segítségeteket kérni.
A fenti TV háttérvilágítása folyamatosan villog.
Van készenlét, távról inditható, van kép és hang is, csak a kép villog.
Sajnos nem találtam róla rajzot.
mainboard model : BN41-02582
Mérve nem találtam a hibás alkatrészt.
A hátteret még nem bontottam ki, de egy kínai háttér teszter kigyújtja mind a két részt , 18 V ot mutat ami elég gyanús.
Szerintetek okozhatja zárlatos Led , azaz rossz háttér ezt a hibát, vagy mindenképp main hiba?
Köszönöm a segítségeteket.
Syncmaster910MP táp IC azonosítás
Üdv. MIndenkinek, A fejlécben szereplő Ic szó szerint elszállt mert a sapkáját is eldobta. Így nem tudom azonosítani. Természetesen kerestem SM-t, hogy majd abból kikeresem a táp IC típusát. Poz: IC101 Meglepetésemre a SM-ban szereplő rajz és áramkör teljesen eltér a kezemben lévőtől annak ellenére, hogy típusra és modellre elvileg egyformák. Model code: MZ19FS Felismeri valaki a feltöltött képek alapján a nálam lévő típust? A panelen találtam egy IP-48135 T model számot de ilyen néven nem találtam SM-t. Esetleg meg tudná mondani milyen táp IC tartozik hozzá? Nem tudom mi az eltérés oka. A Samsung más típust is beépített ez alá a név alá? (Csatolom azt a képet is amit a 910 MP SM-ben találtam. PCB diagram. ) Előre is köszönöm a segítséget. Üdv. Tibor
smarttech le-4317sa csak bejelentkezésig jut el, majd kikapcsol. (megoldva)
Sziasztok!
Nevezett készülék bekapcsol és a logó után indítaná az androidot, de néhány másodperc után visszaáll készenlétre. Vélhetően "program" hiba miatt, viszont sehol nem találtam információt arról, miként lehetne ezt orvosolni. Gyanítom nem csak én futottam ebbe a hibába (jelenleg két ilyen tévé van nálam ugyanazon jelenséggel) így talán valaki tud tanácsot adni. 
Köszönettel: Kiss Z.

Update: ezer meg egy óra böngészés után találtam USB frissítést ehhez a laphoz. Igaz más kijelzőt írnak, de rendben működik. Viszont Samsung táv kell hozzá, de ez legyen a legnagyobb baja. (azért még tesztelgetem, ha minden rendben, megosztom)
Orion T2155 MTX-Silver
Kedves Kollégák segítségre van szükségem. Az említett készülék(ami vestel valamelyik változata) a következő hibát produkálja. Bekapcsolás után sötét képernyő, a fűtés megy a segédrács feszültséget emelve tejfehér képet látni a fókusz feszültséget változtatva ismét sötét lesz a kép. A tápok rendben. Amit cseréltem: Képcső (van nálam egy ugyanilyen gép),Sorkimenő trafó, RGB végfok ic. A képcső modulon minden feszültség rendben van. Ha van ötlete valakinek örömmel veszem. A segítségeteket előre is köszönöm. Üdv mindenkinek!
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce