Sziasztok!
Mindkettő vékonnyakú, szerintetek ez a philips jó a helyére?
Nem nekem kéne csak infó kellene :)
Eltérítő szinte tökéletesen megegyezik :)
Gondolom fűtést kell leellenőrizni hátha más a fűtőszál impedanciája, de ezenkívül lehet más?
Értem ezalatt, h. pl. geometriával nem lesz gond?
Köszönöm!
Üdv:
Pityesz
Sziasztok!
A fenti TV-n 10-20 perc után megszűnik a háttérvilágítás. Elsőre LED hibára gondoltam. Levettem a hátlapot, úgy is kikapcsolt. Utána széthúztam a cstlakozókat, kitisztítottam (de nem igazán láttam hibát), a paneleket is átnéztem, átforrasztgattam a gyanus forrasztásokat, majd föltettem az asztalomra, élére állítva. Majd' egy órán át ment, hibátlanul.Közben megmértem a tápokat, jó volt a 24V is, és az 50V is. Gondoltam, vak tyúk is talál szemet, lehet, jó lesz. Visszaraktam a hátlapot, talpat, és fölraktam járatni alaphelyzetben.
Nem jött össze, kb. 3-5 perc után ismét lekapcsolt a háttérfény, akárhányszor indítottam újra.
Volna valakinek ötlete, hol keressem a hibát?
Létezik, hogy amikor az asztalon volt (helyhiány miatt az oldalára volt állítva, és kissé megdöntve) hátlap nélkül, akkor az élvilágítás LED-jei (a forrasztások) kissé megfeszültek, és emiatt működött, és mégiscsak LED-hibás?
Köszönettel:
Attila
Tiszteletem a Tanya szorgos tagjainak!
Adott, egy TX-29AD10F készülék, melynek, A68ESF002X43 képcsövéből, eltűnt a kék szín. (Katód potenciál, nem érdekli)! Nem nagyon fűlik a fogam a cseréjéhez, de a tulaj szeretné megjavíttatni. Keresek, valamilyen beszerzési forrást, az említett képcsőhöz, ármegjelöléssel.
Válaszaitokat előre is köszönöm:
exGelkás
Picit bővítettem.
Kalex
Sziasztok!
Adott egy Philips 51cm-es tévé,amelyben SL01.2E sasszé lakozik.
Az lenne a baja,hogy induláskor,kb 3szor leáll standby módba,ekkor távval újra indítható,majd megint leáll,kb 4-5ször eljátsza,de mire bemelegszik már jól működik.Feszültségek rendben vannak,pupos rossz kondit szemre nem találtam.A tápfeszültség stabil,hidegen melegen egyaránt.
Mi lehet a gond???
Köszi előre is mindenkinek!