Sziasztok.A tv tápja probál indulni.bekapcsolás után relé katan,piros led pár másodpercig kékre vált és az után megint pirosra vált.Elöl a led ketöt pislog, a táp panelon van egy kisebb kontroll panel,azon a led is ketöt vilan.. A kérdéssem hogy ez a kód mit jelent és mere induljak a javitással, táp panelen.Jó estét és kellemes hétvéget kivánok mindenkinek Lajos
Üdvözlöm a kollégákat!
Nevezett készülék E-W hibás! +25V, +150V rendben. Cserélve: C2913, C2914, C2915, D6906, T7908, de a probléma sajnos megmaradt. talán volt már valakinek hasonló esete.Ha igen kérem ossza meg velem. Köszönöm.
"(olyan fórum téma megnevezést/elnevezést válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2 nem indul )
Az pl. nem elég, hogy "LG RE" vagy "Cuccok!!!", illetve hasonló, vagy érdektelen információt tartalmazó cím!"
Elnézést, a címben valóban lemaradt: chassis:L6.2
A többi kifogással nem tudok mit kezdeni! /egy szakember számára az hogy egy készüléknek E-W hibája van szerintem teljes mértében egyértelmű!/
Fülesmesternek!
Köszönöm a tippeket mindenen túl vagyok. Sajnos a helyzet változatlan!
1. A magyarázkodás helyett javíthattad volna a címet.
2. A cím nem csak a szakembereknek, hanem a keresőnek is szól. Erről már írt Fülesmester. Próbáld értelmezni a beidézett mondatokat, amik a felfüggesztést indokolják!
Kalex
Sziasztok
Nincs valakinek letöltve véletlenül egy régebbi firmware? A legújabb a 78-as, s mindenütt csak az érhető el..
Ezzel viszont a Thome-os kábelTV fele néma lett, amióta AAC-s hang van a felén :(
Laci
Sziasztok!
Ide is felteszem hátha valakinek van hozzá ssb-je.
A címben szereplő tv-hez keresek maint.
A 1,2v ágon a mosfetek kivétele után is csont zárlat van. Sasszé: q529 1e la.
3104.303.51026 - 3104.313.62146
Egy kép róla: |