Sziasztok!
Adott egy 29pt5407/21,ch:L01.1E színes tv.Első bekapcsoláskor sípol sorméret változik,csíkoz,majd pár perc után beáll és működik.ha kihül újból így kezdi.Amit néztem:tápfeszek stabilak,elkók mérve és cserélve,forrasztások átnézve nem kh.MELEGÍTÉSRE ÉS HŰTÉSRE nem reagál!A segítségeteket előre is köszönöm!
Üdv mindenkinek!
A fent nevezett készülék más-más hibajelenségeket produkál véletlenszerűen.Egyszer el sem indul a sorvég csak a táp , egyszer indul de se kép se hang csak megy a sorvég, egyszer meg minden tökéletes, egyszer meg minden rendben csak kis idő múlva nem reagál a távra egyáltalán.Mi a bánat ez?Ha valakinek van valami ötlete kérem segítsen!Köszi
A fenti tv táppanelja van meghalva, egy másik tvből át lett próbálva és úgy jó ,a nagyobb alkatrészeket már át mértem de az smd-hez még nem fogtam hozzá valakinek van e ötlete mi lehet rossz
Tisztelt Kollégák!
A fennti készülék eeprom tartalmára lenne szükségem ha valaki lenne szives segíteni.
A tulaj belepiszkált a szervízmenübe, elállította az opciókat és a TV behalt. Most csak annyit csinál, hogy beindul és csak halvány kék háttérfény van, sem kép sem hang és az OSD is hiányzik. A távra nem válaszol, ha lenyomok egy gombot a led pirosan villog és ennyi. Próbáltam üres memóriával, de azzal sem indul el.
Előre is köszi a segítséget.