Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

PHILIPS 20GL1349

TV - EPROM
Type: (RAR)
Size
424.0byte
Page
---
Category
TV
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar philips manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Download free of charge (10 files / day):
Download is being processed. Please wait...
Download processing...
  • Also known:
    PHILIPS 20GL1349 20 GL 1349
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
philips g110 mi a baja
Sziasztok.A készülék táphibás "volt"Áram alá helyezve a készüléket egy pillanatra elindul (megjelenik a nagyfesz) majd készenléti állapotba vált, a p+ gombot megnyomva a led kialszik.Kivettem a sorvégtranzisztort raktam rá egy 220v izzót,a tápfesz 0v,az égő megse villan,ha a sorvégtran.benne van a táp egy pillanatra 140v(megjelenik a nagyfesz)majd a feszültség lemegy 40v-ra.A sorvégtranz. kivéve mérve a tápfeszt 120v-ról indul és egész 200v-ig is felmegy, elvileg 148v nak kéne lenni fixen és a 220v égőnek világitani kellene.Küldök egy csatolmányt a táprajzról.Előre is kössz a segitséget.
Philips 32PW6517/05 ch: L01.1EAA tetején csík (megoldva)
Sziasztok! Azzal maradt itt, h. csőhibás. Gondoltam ma ránézek. Egyfókuszos philips cső, ezek nem szoktak beszarni. Mérve tökéletes, bekapcsolva sincs csőtünet. Kép felső harmadában egy vizszintes fehér csík, ami kb. 10-10 centire befelé van, tehát nincs egész végig vagy mi :) Eztán letilt és kikapcs. 5let esetleg? Akkora dög, gyorsban le kéne takarítanom :) Most nézek bele egy eltérítő IC-t, nekem gyanús kicsit. Üdv: Pityesz
Philips 32pfl9603h Hálózatba dugva 10-ből 1x indul, de ilyenkor hibátlan MEGOLDVA!!
Sziasztok Valaki esetleg találkozott m ár olyan hibával, hogy egy 32pfl9603h-s TV ha bedugom a 220-ba, általában 2 -t villog végtelenítve, de ha nagy nehezen sikerül "jól bedugni", akkor hibátlan... Ha lekapcsolom távval standby-ba, visszakapcsol hibátlanul.. Csak az áramtalanítást nem tűri.. Laci
Philips (TCM2.0E LA) LCD Tv képméret és képarány nem megfelelő
Üdv Kollégák! Elakadtam ezzel a Philips lcd-vel. A táp 5V-os elko cseréje után elindult szépen, de a kép vízszintesen nem fér bele a kijelzőbe függőlegesen meg kisebb a kelleténél. Elvileg a szerviz menüben beállíthatnám, de nincs ilyen menüpont. Csak a színeket lehet állítani méretet nem. Szoftverfrissítést csináltam, USB-ről a Philips honlapjáról. Ez kiírta hogy sikeres, de a beállított csatornák nem vesztek el - kicsit gyanús hogy csak a digi tuner szoftverét frissítette. Doksi fent van a tanyán, szépen kirészletezett szervíz - menüpontokkal. Se beállítás se kijelző típus változtatás nincs. Mit lehet még tenni? Pontos típusa: 19PFL5403D/10 Előre is köszönöm!
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce