szervusztok
ennek a tv nek a javitasaban kernek segitseget
...kettot villan a LED ezt ismetli es nem kapcsol be
310431365554a main van a keszulekben
ennek a main board javitasaban kernek segitseget,itt a forumon kollega meg e tudja javitani
illetve mukodokepest lehet e vasarolni
koszonom
Tisztekletem mindenkinek!
Egy philips TV rajzát keresném. Típusa: 32pw8651/12. Jelenség: elindítva, hallani, hogy a táp fel felpörög, de lefullad. A sorvégfok tranzisztor 2 lábával párhuzamosan van egy nagyfeszültségű kondi, ami megégett. Sajnos így nem tudom milyen étrtékű lehetett.
Egy táprajz sokat segítene.
Előre is köszönöm.
"FONTOS! Olyan fórum téma nevet válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. Egy lehetséges jó elnevezés
pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2, a tápja nem indul
Az nem elég, hogy pl: "LG LCD-TV" vagy "HP laptop" és hasonlóak. Illetve érdektelen, nem releváns információt se tartalmazzon a cím!
A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet.
A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el."
Ez a készülék videó üzemben 5mp után kikapcsol, mindig ugyan annyi idő után, és tv módban nincs hang, av kimeneten van, AV bemeneten van hang, és videó üzemben is meg van a hang, de itt a kép FFehér, én a M61209-es procira gondolok, mert befelé megkapja a tuner hangot de kifele már nem. Lehet ez a gong, és ha ez hol lehet ezt beszerezni.
Sziasztok!
Sürgős lenne Busdapest és vonzáskörzetéből egy darab!
köszi!
Üdv:
Pityesz