Ez a készülék videó üzemben 5mp után kikapcsol, mindig ugyan annyi idő után, és tv módban nincs hang, av kimeneten van, AV bemeneten van hang, és videó üzemben is meg van a hang, de itt a kép FFehér, én a M61209-es procira gondolok, mert befelé megkapja a tuner hangot de kifele már nem. Lehet ez a gong, és ha ez hol lehet ezt beszerezni.
Sziasztok,
egy 32PW8718/12 (EM2E) sasszival gyűlt meg a bajom. Kb. 2 hónapja kezdődött, nem volt EW korrekció. Akkor a rajzon nem szereplő 1401 biztosíték volt szakadt, más hibát nem találtam, ennek cseréje után meg is gyógyult a készülék. Most visszahozták, ismét nincs EW (sorméret kicsi és párnatorzításos) de a biztosíték nem szakadt (próbára rövidre is zártam) és egyéb hibát sem találok. 5467, 7480, 3481, 6480 átnézve. Mi lehet a baj? A tulaj elmondása szerint eleinte csak időszakosan jelentkezett a hiba.
(Valami nagyon nem kerek mert a 7480 "D" lábán 310 Voltot mérek.)
Köszi.
Tamás
Szevasztok
Hozták ezt a tvt a cimben leirt hibával,leválasztottam a sorkimenőt,égővel indul leáll a táp rendesen,mikor bevan kapcsolva feszültségek rendben vannak a tápban,sorkimenőről elmenő ágakon nem látok zárlatot.
Próbáltam égőn keresztül adni a trafóra a feszültséget,teljes fénnyel ég,rögtön,sorimenő tranzisztor nincs ellőve,létezik hogy zárlatos a trafó,de akkor nem kellet volna vinni a tranzisztort is?Ha lenne valami ötletetek mit nézzek még,mielőtt kiforrasztaom a trafót,szivesen meghalgatom.Tehát sorkimenő hibás a drága,beletettem a salyátomat és megy ahogy kell,elég borsos ára van,megkérdezem a gazdáját óhajt e bele venni.
Üdv mindenkinek!
Van egy Philips 42PFL3604/12, a mellékletek szerinti képet produkálja. Néha meg tejesen rendben van.
Feszültségek rendben. Minden bemeneten létezik a jelenség. A jobb oldalon lévő néhány csík gondolom kijelző hiba lehet. Minden öteletet szívesen veszek.