Sziasztok!
A címbeli hifitornyot hozták hozzám javítani,hogy nem szól,csak búg.
A hangfalkimeneten kb 9v egyenszint mérhető.A végfok tipusa :AN7161(2 db).
Mindkettőt cseréltem.A hiba maradt ugyanaz.Áramkörét átmérve nem találtam hibát.
Van valami ötletetek? Fejhallgatót bedugva az szól.Ilyenkor eltünik az egyenszint a hangfalkimeneten.A fejhallgató meghajtása külön lábon történik.A végfok úgy néz ki,már korábban is volt cserélve a forrasztásból ítélve.Esetleg nem ugyanazt a tipust rakhatták bele?
Előre is köszönöm a segítséget.
Sziasztok!
Egy Philips 70FR330/00g készülék magnó egysége (FC330) állandóan felvételen van. Ez egy kétkazettás deck, és az egyik fele kifogástalanul megy oda-vissza, a másik (B magnó) szintén hibátlanul csévél, de lejátszáskor csak fölvesz. Pontosabban: bekapcsoláskor a törlőoszcillátor azonnal elindul még akkor is, ha nincs lejátszásra kapcsolva, és töröl mindent.
Volna valakinek ötlete?
Köszönettel:
Attila
Sziasztok!
Adott a fenti típusú készülék. A probléma az, hogy nem működik a magnó és a cd lejátszó része.
Kérek szépen segitséget hozzá. Kapcsrajz megvan.
Köszönöm előre is!
Üdv. Gyuri
Üdvözlet Mindenkinek!
A jelzett kétkazettás rádió-magnót javítanám,ha szét tudnám szedni... Az előlap a hátoldal felől mélyen besülyesztett csavarokkal van rögzítve, ezek eltávolítása után a készülék két oldalán elválik, de középen, a kazetta-fedelek alatt két csavar nem engedi leemelni az előlapot. A csavarokhoz csak a kazetta fedél eltávolításával lehetne hozzáférni,amit a fedél esetleges törése nélkül nem tudok elképzelni.A mellékelt képeken a papirral jelzett szakaszon fogják az elrejtett csavarok az előlapot.Amennyiben szedtetek már szét ilyen készüléket, árulja el valaki, mi a módja.
irokéz