Sziasztok!
A héten került hozzám ez a készülék, első bekapcsoláskor ment 5 percig, majd kikapcsolt készenlétbe. Azóta meg ha bekapcsolom megjelenik a készenlét, és indítás után egyből villog a led, és nem csinál semmit. Amit néztem hogy a 300V megvan, készenlét megvan, de más feszültséget nincs. Kivett sorvégtranyóval sem jön meg a nagy tápja, vagy ezt nem is lehet műterheléssel indítani? Amit találtam leírást a 22R és a 100R azok rendben vannak, a test átforrasztva.
Sziasztok!
Philips 40 PFH 4101/88 LCD bekapcsolás után azon kívül, hogy megjelenik pár másodpercre a Philips logo, semmit nem csinál. Háttérfény van, kép, hang nincs. Szerintem alaplap hibás, tudna valaki segíteni?
Köszönettel:
Attila
Sziasztok!
A fenti kérdés megoldva, hál' Istennek. No, meg MOSÓMEDVE szakinak, aki már többedszer sikeresen segített. Software hibás volt a gép.
Köszönettel:
Attila
Sziasztok! Egy ismerősöm kapta ezt a kis tv-t, de használni nem tudja. 37cm-es, G90AE sasszival. A hibája hogy egyik előlapi gombra sem reagál, bekapcsoláskor a hangyás kép megjelenik de se hangolni, hangerőt szabályozni, programot váltani nem lehet. A távja sajnos nincs meg, lehet gyerek zárban van? A gombsort kivettem, nem piszkos, nem szakadt, nem vezet át. Egy szalagkábellel csatlakozik az alaplaphoz és a proc.-ig is eljut a jel mert szakadást nem találtam. Valaki tudna segíteni mit nézzek még meg? Milyen táv való hozzá?
Üdvözletem a Mestereknek!Hozták a fent emlitett tv készüléket hozzám azzal a panasszal, hogy nincs hangja csak BG normás adásokkal .Távirányitoja nincs ,,csak egy univerzális amin még probálgatom a kódokat,,,hogy melyik lenne megfelelöbb.Járt a készülék egy szervizben de ott azt mondták dobja el mert nem lehet hangot csinálni neki merthogy ugymond "nyugati normák szerint volt gyártva".Én azért gondoltam kikérem a véleményeteket ez ügyben is ,mert volt már eset arra hogy a segitségetekkel meg tudtam "cáfolni" egy két "szervizes "állitást ,reménykedek hogy most is sikerül majd valamit kitalálnunk .Elöre is köszönöm mindenkinek a tanácsot és a segitséget tisztelettel dddemeter!