Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

PHILIPS 23TX362A TV SM

TV - SERVICE MANUAL
Type: (ZIP)
Size
569.5 KB
Page
---
Category
TV
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar philips manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    PHILIPS TV 23TX362A 23 TX 362
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
Philips 32PFL5403D/12 LCD tv nem kapcsol be (feladva .... 3,3v -5v ágak zárlatosak BONTOTT PANELT KERESEK! )
Sziasztok Ismételten itt vagyok és kérném segitsségeteket. Adott a cimbe szereplő készülék amit javitásra kaptam,de már előttem valaki próbálkozott a tápegységének a javitásával. A tápból ki volt véve a biztositék illetve egy szigetelő szallag csikkal beleragasztva a következő alkatrészek: tsc432i tranzisztor és egy 4,7 ohm ellenálás (tsc432i = T409 pozició számú) A tsc432i elvileg bc546b vel lehet helyetesiteni ??? Visszont a 4,7 ohm ellenálást nem is látom hogy honnan került a szallagra. :( átnézve a panel hátulján lévő smd-et T410 és a D402 is eléget Rákerestem itt a tanyán rajzra,de nem találttam ezt a tipusú tápegységet tartalmazó rajzot. Tudnátok nekem ebben az összetett problémámba segiteni. Nagyon köszönöm előre is Misi Mindenkitől elnézést kérek de tényleg elirtam a tipus számot (egy nullával többet nyomtam) Jelenlegi hiba tápegység javitása sikeres de a main panelen 3,3 volt és az 5v-os részek teljesen zárlatosak és nem találom a hibás alkatrészt -bármit mérek szinte minden alkatrész kondenzátor,tranzisztor,"soklábú nyavaják" zárlaton van , próbáltam rajz hián végigkövetni és az általam vélt hibát okozható alkatrészek kiforasztásával és ugy tovább mérni ,de nem változott semmi.Sajnos nem találok rajzot hozzá amin ki lehetne igazodni ebbe a zárlatba minden segitséget köszönök. Köszönöm Uniman-ek is a figyelmét.És mindenkiét aki segit Misi
Philips 26PF5321/12 Chassis: LC4.31EAA Televizió képe teljesen kék, a power LED nyolcat pislog. [MEGOLDVA]
Sziasztok! A címben nevezet készüléket kaptam ajándékba, ha van értelme akkor megmenteném az enyészettől. A hibát a címben leírtam de itt is le írom. Bekapcsolva a készüléket a háttérfény megjön, a készülék bekapcsol, de teljesen kék a képernyő, OSD menü nem jelenik meg illetve a kezelőszervekre nem reagál vizuálisan tekintve. Ez idő alatt a PLED nyolcat pislog, majd egy hosszú kb jó más fél másodperces jelzés következik, ez után ismétli a pislogást és így tovább amíg ki nem kapcsolom. Mi előtt neki esnék nagy hevesen, kikérném a tanácsotokat, hát ha valaki találkozott e már ezzel a hibával. Nekem T-Con hibának tűnik de lehet main is akár. Rajzot nem leltem hozzá mert a Chassis nem azonos ami a tanyán van. Típusra azonos csak. De a beltartalma már homlok egyenes más. Ha van valakinek ebben a kütyüben tapasztalata kérem ossza meg velem is! Képek mellékelve! Tv képe Adattábla Üdvözlettel: István! Megoldás: Ebay-n vásároltam bele egy másik alaplapot azzal tökéletesen működik.
Philips 288371sb/22
Hello mindenkinek kellene egy kis info van egy philips Tv m ès nemtudom mi a chasisa mert ezen kivûl semmi nincr rajta 288371sb/22ha valaki tudja osza meg velem az infot.
Philips Tv model:14GR1236/58R ,saszi GR1AX , AT2079 sortrafo, és 2sc3795 sortranzisztor mivel helyetesithetö??Megoldva!
Üdvözletem Mindenkinek.A sajátom a fent nevezett készülék , és beadta a kulcsot , müterheléssel a tápegység jonak tünik , viszont a 2sc3975B sorvégtranzisztor C-E zárlatos, a sortrafo menetzárlat teszterrel jonak néz ki , de a primer tekercselés és a videofokozatot táplálo szekuner 1-5 tekercselés közt átütött ...a trafon a következö felirat olvashato:E39144.ezen felirat alatt AT2079, majd 37622TY.Két kérdésem lenne : Mivel tudom helyetesiteni ezt a trafot esetleg FBT7527 ,,,,????valamint a 2SC3795B sortranzisztort mivel lehet kiváltani mert ilyet nem tudok beszerezni....nagyon szépen köszönöm elöre is a joszándékot üdv dddemeter.
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce