Kaptam egy philips flattv-t LC260W01-A5K8 tipus Model:26PF9946/12
Bekapcsolás után 5-10 percig nagyon szép kép van benne.Utána nem mindig egy formán jelentkeznek a hibák,van mikor
megáll a kép hang az jó utána függőlegesen becsikozódik,van mikor megálla kép utána elmosódik a kép kivilágosodik
szeretném megkérdezni érdemes-e vele foglalkozni, ha igen akkor kérnék segitséget .köszönettel jgereben
megolva
Sziasztok!
Afent nevezett tv áram alá helyezéskor egyet villan a led, 1 perc után pedig 2 villanás 3sec szünet utána megint 2 villanás és ez megy folyamatosan, szinte minden leválasztva csak a táp meg a main van akkor is ez a helyzet, 12V illetve a 3.3Vis megvan .Természetesen nem indul.
Sasszi: QFU1.2E LA .
Válaszokat előre is köszönöm.
Sziasztok!
Nem vagyok jártas TV-k szervizelésében, de egy kollégám szeretné elhozni a címbéli készüléket, hogy nézzek rá háta jutok vele valamire.
A hibajelenség, hogy bekapcsolás után egyszer csak kifehéredik a kép, a hang viszont megmarad és szól tovább.
Ezt a problémát bármelyik bemenetnél képes produkálni.
Mi okozhatja a hibát és kb. milyen nagyságrendű az az alkatrészmennyiség ami szükségeltetik a javításhoz?
Ha minden jól alakul jövő héten megkapom a TV-t, de volt egy előzetes kérdés hogy megéri-e megjavítani.
Krisztián
Üdv!
Régi 40PFL8664 Philips TV háttér hibás volt és gondolom valahogy elnyomkodták, mert vízszintesen tükrözött képet ad. Próbáltam normál menüből a gyári alapbeállításokat visszaállítani, de semmi hatása erre. Belépve a Service menübe (062596 i) szintén nem látok ilyen beállítást. 225 kijelző kódot mutat, nem tudom ez helyes-e, mert a hátoldalon nem látom mi a kódja.
Mit kellene ezen állítani?