Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

PHILIPS 28PW6332-58

TV - EPROM
Type: (RAR)
Size
754.0byte
Page
---
Category
TV
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar philips manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    PHILIPS 28PW633258 28 PW 633258 28PW6332 58
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
PHILIPS 42PF3320/10 chassis: LC4.9E AA Nem lehet üzemszerűen ki -be kapcsolni.
Kedves kollégák!
Ez a készülék(németből van,mindíg csak a hálózati kábel hosszabítós ki-be kapcsolási módszerrel használták,majd egyre nehezebben kapcsolt be így is) táphibával (púpos elkók) lett javítva. Hálózati táp kábel csatlakoztatása után bekapcsol,üzem szerűen működik. A távszabályzóval ki lehet kapcsolni de (a távval) be már nem. Ha kihúzom a hálózati kábelt és visszadugom újra bekapcsol és (üzemszerűen) működik. Amit megfigyeltem: A TV hálózati kábelét bedugom - a TV indul - a TV h.káb. kihúzom  - viszadugom - a TV indul. A  - távval  kikapcsolom - távval  be akarom kapcsolni - a TV nem indul - a h.kábelt  kihúzom - h. kábelt bedugom - a TV nem indul (a táp kontroll modulon lévő led 11-et villog) ha a távval még egyszer bekapcsolom(semmi nem változik) mégis ha a h. kábelt kihúzom - újra bedugom - a TV indul. Ha a menübe belépek az " INDÍTÁS" opció csak halványan látható,nem lehet rálépni. Az a helyzet,hogy egyáltalán nem emlékszem arra,hogy ez a menü  opció(indítás) mit takar. Lehet,hogy valami speciális bekapcsolási lehetőség van mögötte? Mert gyakorlatilag úgy néz ki a helyzet,hogy a stand by funkció mintha kimaradna. Esetleg valamilyen hotel opció miatt csinálja. Azt sem tudom,hogy hogyan kell a szervízmenübe belépni,vagy teljesen le resetelni.
mgj. régi gép,nem emlékszem. Ha valaki tud valami okosságot,legyen szives jelezze.
üdv.
Philips 20gx8552 anubis s
:help: Sziasztok kollégák. Szívat ez a tv.Hiba jelenség:Nem lehet bekapcsolni,led villog.Tápok rendben,melegítésre,hűtésre semmi nem változik.Sormeghajtás egy pár mp-ig van,aztán leáll.Kínomban rájöttem,hogy ha a képcsövet kisütöm akkor beindul és akkor megy egy napig is,többszöri be-ki kapcsolásokkal de egy éjszakai pihenés után minden kezdődik előlről.Kérem ha valakinek van tipje segítsen.Előre is köszönöm.Üdv:selindion
Philips 32PFL3312/10 nem indul
Udvozletem!!! Nem tudnatok kisegiteni egy Philips 32PFL3312/10 ,sasszi LC7.1E LA tv memoria tartalommal.A tv csak standby-t tud.Inditva kialszik a led,de a proci nem ad ON jelt. Koszonom szepen:tamilaci59(Tamas Laszlo Marosvasarhely,Erdely)
PHILIPS .32PW8506/58 sasszé ÉM2E Nem üzemel.
Jó napot mindenkinek! A gond hogy készenlét van. Bekapcsoláskor egy pillanatra elindul a nagyfeszültség, azután megáll és villog a készenléti led. Érdekes tv.Nem tudom milyen védelmek vannak benne, csak gondoltam hogy a legtöbb mai tv a függ hibára így szokott reagálni.A TDA8177 függ íc-t cseréltem ,de nem változott semmi.Pillanatnyilag nincs több ötletem,és még soha se találkoztam ezzel a tipussal.Ga valaki ismeri jól jönne a segítség. üdv dínó
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce