Üdv!
Kerestetik egy Philips tv be Lcd kijelző: Tv typ:32PFL5403D.
Kijelző type:Sharp:LK315T3LZ93.
82cm.-es.
Köszi!
Üdv:Sparco!
Sziasztok,
hoztak egy ilyen TV-t elakadtam vele.
Hiba a beérkezéskor: nagy sorméret, EW hiba, kép teteje csíkos, az oldala cikkcakkos. Eleketrolitkondi cserék után a párnatorzítás szabályozó poti továbbra sem szabályoz, a többi hiba megszűnt. A sorméret potival sincs fokozatos szabályzás, a poti tekerésekor csak a két szélső érték között tud átbillenni.
Az EW modulon az összes elektrolitkondit cseréltem, a 7907-et is cseréltem (bár mérésre jónak tűnik), igaz csak BC546 volt a fiókban.
A sorméretet az ideálishoz közeli állapotra tudtam úgy beállítani, hogy a FET G-D lába közé tettem egy 22k ellenállást. Ebben az állapotában egy minimálisat szabályoz a párnatorzítás potija is.
Kifogytam az öteletekből...
Köszi
Üdv.
Tamás
Sziasztok!
Tud valaki nekem abban segíteni, hogy ehhez a TV-hez honnan tudok letölteni service manualt?
Itt nem találtam...
Köszi!
Attila
Üdv mindenkinek!
A címben említett készülék működik csak a hdmi bemenetek nem,állítólag hdmi-n bement a villám.A proci és hdmi között pár alkatrész végigmértem,minden oké.Valószínű a proci halt meg?Proci:novatek NT72461MBG-PA.Mit érdemes még megpróbálni,találkozott már valaki hasonlóval?