Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

PHILIPS 29PT825B-00 CHASSIS FL-4.26

TV - EPROM
Type: (RAR)
Size
78.6 KB
Page
---
Category
TV
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar philips manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    PHILIPS FL-4.-26 29PT825B00 CHASSIS FL4.26 29 PT 825 00 FL 26 29PT825B 4.26 FL-4.26
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
Philips TV 20 PT 1353/58 SL 6.1 chassis, vízszintes eltérítő fokozat hiba
Kedves Szakik ! A tv táp és függőleges eltérítő hibás volt, megjavítottam. Van egy hiba,ami ez után lett látható és nem boldogulok vele. Csatolmányban látható a kép, és a rajzot is felraktam, hogy ne keljen keresni. A 2420-as 10 nanos 1600 V-os kondi és 2515 47 mikros elko cserélve, a többi jónak látszik. Már szinte mindent kimértem. Trafo 1 láb 95 V megvan. Némelyik csatornánál jó a kép, de meghatározatlan időközönként bal oldalt benyúlik, torzul. E hibát a hor. eltérítő erősítő hibája okozza ? Vagy hol keressem ? Köszönettel: Sanyi
Philips PT92P Service menübe belépés
Tisztelt Fórumtársak! Hozzám került egy fenti készülék gyenge képcsővel (litván gyártmányú cső)! A szervíz menübe lépésben kérnék segítséget! Van egy leírás amely szerint nyomva kell tartani a hangerő gombot "-" ban és lenyomni a távon "TXT idő" (melyik az?) gombot. Ez nálam nem működik... :-(... Van egy másik mód amit találtam leírásban 062596 de ezzel se sikerül... Meg szeretnék kérni valakit írja le lépésről lépésre miképpen kell előhívni a menüt. Nagyon köszönöm a segítségeket! Üdvözlettel: Zoltán.
Philips 29PT5518 3-2 hibakódot mutat.
Sziasztok! Van nálam egy Philips 29PT5518/01-es tv. Indulásnál a STBY led világít. Majd ha megnyomom a távon a power gombot, úgy 3mp-ig elhalványodik. Közbe lehet hallani, hogy a relé behúz. Utána 3 villanás majd 2. És ezt ismétli folyamatosan. Szóval olyan mintha STBY állapotból nem tudna elindulni. Még mielőtt belemerülnék, kérnék egy kis segítséget hogy merre es keresgéljem a hibát. Ja és még egy szám amit felleltem rajta: 3139 123 5676.2 Wk 414 Előre is köszönöm.
PHILIPS 28pt800B/00 sasszie: FL1.17 stand-by-ban marad. A távirányitoval nem indul.
Szép jo napot.Philips tipus 28pt8000B/00 tv, a tulaj mondása szerint a készülék müködött este a távkapcsoloval lekapcsolta és másnap nem indult a led világit.A készülék még nincs nálam,rajzom nincs rola.MI a véleményetek hol kezdjem el a javitást,mert fontolgatom hogy elválaljan vagy nem.ÜDV LAJOS Igazán elég türelmi időt kaptál! Kalex
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce