Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

PHILIPS 29PT9467 CHASSIS SK05 OA CA

TV - SERVICE MANUAL
Type: (PDF)
Size
2.8 MB
Page
44
Category
TV
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar philips manual?
Advertisements
Document preview [1st page]
PHILIPS 29PT9467 CHASSIS SK05 OA CA service manual (1st page)
Preview of PHILIPS 29PT9467 CHASSIS SK05 OA CA [1st page]
Click on the link for free download!
Document preview [2nd page]
PHILIPS 29PT9467 CHASSIS SK05 OA CA service manual (2nd page)
Preview of PHILIPS 29PT9467 CHASSIS SK05 OA CA [2nd page]
Click on the link for free download!
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    PHILIPS SK-05 CA 29PT9467 CHASSIS SK05 OA 29 PT 9467 SK 05
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
Philips 32PFL5522D/12 Chassis:LC7.2E LA TW10794V típusú T-con javítása - BD8139 gamma korrektor hiba?
Sziasztok! Elakadtam egy Philips LCD t-con panel javításában. A készülék néha (ritkán) tökéletesen működik, de többnyire csak háttérfény van, kép nincs. A t-con panelen a gamma korrektor ic BD8139EFV nem működik. A tápfeszültségei rendben vannak, de a kimenetein csak egyenfeszültség van - a szkóp meg sem rezdül. A bemenete - ha jól értem - I2c buszos vagy valami hasonló. Órajelet megkapja az OSC lábon, de az SDA és SCL lábakon semmi. Bárhogyan méregetem a panelt, az adatbusz csak egy eepromhoz csatlakozik, máshol nem találom. Sem az LVDS kábelre sem a panel közepén lévő sharp procira nem csatlakozik. A T-con rajzát nem találom sehol, de a BD8139 rajza fent van az alldatasheet.com -on. A T-con feliratai: TW10794V-0 7C9F X3593TP A proci rajta Sharp Eagle2 A kijelző típusa: Philips LK315T3LZ53 Ha van ötletetek mit mérjek vagy cseréljek, ne kíméljetek! Köszi! A tv típusa: Philips 32PFL5522D/12 Chassis:LC7.2E LA
Philips RC 5420 táv(lefújva)
üdv: tudom, nehéz dió. Keresem ennek a távnak a rajzát. Hiányzik róla két ellenállás (3003 és 3005) és a ledek meghajtó tranzisztorai. Bálint
Philips 24PHH4000/88 logóig jut el és újraindul(MEGOLDVA)
Sziasztok!

Szokásos flash hiba de nem tudtam megoldani szoftver frissítéssel, mert nem indítja el a frissítést. Az ügyfél ráadásul el is viszi mert türelmetlen de érdekelne, hogy van-e megoldás erre a problémára.

Egy másik pendrivról simán lement a frissítés és jó lett! Nyomva kell tartani a készüléken a power gombot és úgy áram alá helyezni, majd elkezd villogni a led és lefrissít!
Philips 26PFL5604H nem talál DVB-C csatornákat
Sziasztok.
Vásároltam egy a címben szereplő tv-t, főleg a DVB-C tuner miatt.
Ma meghozták, beüzemeltem, de nem tudok rajta dvb-c csatornákat találni, ami érdekes, hogy a menüben sem jelenik meg a választási lehetőség, holott a használatija írja, hogyan kell kiválasztani a digitális földi vagy kábeles adókat.
Használati utasítás itt., adatlap pedig itt
Na ez nekem egyszer jelent meg, de megszakítottam a keresést, és onnantól nem bírom előhozni a menüben.
A szervizkóddal megnéztem, aktív minden digitális tuner benne...
A gyári visszaállítás (menüből) csak a szín, hang stb. beállításokat teszi alapra, a tv-t nem.
Valakinek ötlete lenne? 
Mindenkinek köszönöm,a Finnországra állítás és teljes freki tartomány beállítása meghozta a kívánt eredményt!
Köszönöm!
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce