Üdv!
Philips CD104-et sikerült szereznem. A tálcanyitó orvoslás már folyamatban, de a nélkül is ki tudtam (vagyis nem) próbálni a hangját.
Működik szépen olvas, vált, de hang nem jön ki belőle, esetleg ötlete valakinek?
kösz
Üdvözlet Mindenkinek!
A jelzett kétkazettás rádió-magnót javítanám,ha szét tudnám szedni... Az előlap a hátoldal felől mélyen besülyesztett csavarokkal van rögzítve, ezek eltávolítása után a készülék két oldalán elválik, de középen, a kazetta-fedelek alatt két csavar nem engedi leemelni az előlapot. A csavarokhoz csak a kazetta fedél eltávolításával lehetne hozzáférni,amit a fedél esetleges törése nélkül nem tudok elképzelni.A mellékelt képeken a papirral jelzett szakaszon fogják az elrejtett csavarok az előlapot.Amennyiben szedtetek már szét ilyen készüléket, árulja el valaki, mi a módja.
irokéz
Philips HTS513112 Soundbar -hoz értő szakit keresek!
Torz, majd elhalkul.
Ismeri valaki? Tudja javítani valaki? Anyag?
Van hozzá a Tanyán Service Manual.

Jó estét Kollégák!
A fent említett nagy magnó rajza kellene, de sajna a neten csak fizetőset találtam. :-(
A hibái: rossz a végfok ic mind a két oldalon, tda 1011a. Próbára lett beletéve próbanyákon tba 810, de akkor a magas, a mély ás a surround szabályzás nem megy, csak loudness van.
Rádiója fm részén : nincs sistergés/zaj/, adókat alig fog. Az antenna helyzetére nagyon érzékeny, és az adókat is igen halkan fogja.
Ha lenne valami ötlet?
üdv:atis