Sziasztok.A fenti tvnek kisebb a sortápfesze olyan 100v körül van.Idönként beindul de behajlik oldalt a képe de látszik hogy kicsi a táp.De valamikor be se indul.A sor táp elkók cserélve.A sasszi EM2E 76cm-es Lg cső van benne.Van valakinek ötlete?
Sziasztok!
A címben említett típusban meghalt a ptc vgy ntc ptk nem tudom 3 lába van epc05 t209 ü102 felirattal a tetején ez van a dmag körben. Pontossan mi lehet ennek a típusa mit rakjak bel? Most nélküle megy a tv-m csak attól félek foltos lesz a képernyő ha van sematic jól jönne. Vagy elég a típus.
Segítségeteket előre is köszönöm.
Sziasztok!
Adott egy 29pt5407/21,ch:L01.1E színes tv.Első bekapcsoláskor sípol sorméret változik,csíkoz,majd pár perc után beáll és működik.ha kihül újból így kezdi.Amit néztem:tápfeszek stabilak,elkók mérve és cserélve,forrasztások átnézve nem kh.MELEGÍTÉSRE ÉS HŰTÉSRE nem reagál!A segítségeteket előre is köszönöm!
Sziasztok!
Két napja szivat ez a PHILIPS L6.1AA sasszéval szerelt csoda masina.
Eredeti hibája az volt hogy nem indult csak nyüszített a táp. Ez is elég kacifántos volt mert kellett egy kis idő mire
megtaláltam a hibáját (a sortranyó hűtőzászlója kilyukadt és lehúzott a hűtőlemezre) de ezután jött egy kanyar a dologba.
Kicseréltem a BUT11AX-et egy BUT11AF-re és csak melegszik mint a háborodás de nem indul a sorvégfok. Fülesmester hibalistáját kiveséztem teljesen 98v 10v 5v mind meg vannak tda8362 cserélve újra, átforrasztva minden és mégis cseszik indulni :S
Legyetek szívesek segítsetek nekem mert már agyf....szt kaptam ettől a csoda géptől :S
Hiba ok:
Műterheléssel a sortápfesz le esett 92V-ra melyet a következő hibás alkatrészek okoztak:
-3514, 3515 1R megnyúlása
Illetve első induláskor a sorvég nagy füsttel indult melynek oka:
-2420 kerámia kondi zárlata okozott
Üdv: Irkax